R.Kurtinaičio auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis išsivežė pergalę iš Podgoricos (7)

Vasario 7 d., 21:45
J.Mickey vedė komandą į pergalę (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (9/13) komanda, kuri išvykoje 98:90 (22:20, 23:26, 23:19, 30:25) pranoko Podgoricos „Budučnost“ (6/16) ekipą.

Visas rungtynes vyko atkakli kova taškas į tašką ir didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 6 taškus – tokią persvarą turėjo tiek „Budučnost“, tiek „Chimki“.

Bekompromisė kova finišo tiesiąją pasiekė paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę, kai jai prasidėjus rezultatas buvo lygus – 87:87. Goga Bitadze pataikė baudą (88:87), o į tai tritaškiu atsakė Stefanas Markovičius – 90:88. Šeimininkai suklydo, o Jordanas Mickey pelnė dvitaškį su pražanga (93:88). Tuo „Budučnost“ bėdos nesibaigė, nes prarado dar vieną kamuolį ir Rusijos klubo pergalę įtvirtino Dee Bosto dvitaškis.

Nugalėtojams Jordanas Mickey pelnė 25 taškus (20 min., 28 naud. bal.), Charlesas Jenkinsas – 17 (5/8 tritaškiai), Malcolmas Thomasas – 13 (8 atk. kam.), Andrejus Zubkovas ir Dee Bostas priėjo po 10.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Norrisas Cole‘as (11 rez. perd., 25 naud. bal.), 17 – Goga Bitadze (7 atk. kam., 25 naud. bal.), 12 – Edwinas Jacksonas (1/5 tritaškiai), 11 surinko Jamesas Bellas (3/4 tritaškiai).