0

R.Jokubaičio sugrįžimas pažymėtas N.Laprovittolos karjeros rekordu ir „Barcelona“ triumfu (7)

Gruodžio 1 d., 23:18
N.Laprovittola buvo nesulaikomas

Rokas Jokubaitis po traumos sugrįžo į rotaciją, o jo atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (9/2) Eurolygoje iškovojo pergalę. Katalonai namuose 101:92 (28:24, 22:23, 28:24, 23:21) įveikė Vilerbano ASVEL (2/9) krepšininkus.

Nuo lapkričio 19 d. dėl klubo skausmų nežaidęs R.Jokubaitis per 10 minučių surinko 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 3 naudingumo balus.

Nesulaikomas katalonų ekipoje buvo Nicolasas Laprovittola, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 28 taškai (1/3 dvit., 8/10 trit., 2/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 31 naudingumo balas. Jis pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

8 tritaškiai taip pat yra argentiniečio karjeros rekordas.

ASVEL ketvirtojo kėlinio pradžioje dar kvėpavo katalonams į nugaras (78:79), tačiau šeimininkai spurtavo 19:7 ir Janas Vesely likus 2 minutėms dvitaškiu galutinai uždarė rungtynes (98:85).

Pralaimėjusiems Timothe Luwawu-Cabarrot per 30 minučių surinko 20 taškų (2/4 dvit., 5/10 trit., 1/2), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas ir 21 naudingumo balą.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 28 (8/10 trit.), Janas Vesely 14, Jabbari Parkeris 13 (6 atk. kam.), Tomašas Satoransky (5 rez. perd.) ir Willy Hernangomezas (6/7 dvit.) po 12, Oscaras Da Silva 10.

ASVEL: Timothe Luwawu-Cabarrot 20 (5/10 trit.), Joffrey Lauvergne'as 17 (5 atk. kam.), Nando De Colo 16, Youssoupha Fallas (7 atk. kam.) ir Mike'as Scottas po 15.