0

R.Giedraitis buvo vidutinis, o „Crvena Zvezda“ ekipą lemiamu metu pražudė M.Lo šou (6)

Lapkričio 24 d., 23:20
M.Lo dominavo

Eurolygoje susitiko tokioje pačioje turnyrinės lentelės situacijoje buvusios komandos.

Pergalių sąskaitą papildė galingai ketvirto kėlinio pabaigą sužaidusi Milano „EA Emporio Armani“ (4/6), kuri svečiuose 93:71 (20:19, 18:20, 25:17, 30:15) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/7).

Rokas Giedraitis Serbijos ekipai per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, provokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir rinko 8 naudingumo balus.

Milano ekipa nors ir neženkliai, tačiau pirmavo didesnę rungtynių dalį. Skirtumas augo iki rekordinio, trečiajam kėliniui jau įpusėjus (58:49), o Nikola Mirotičius netrukus pridėjo ir tritaškį.

Prieš lemiamą kėlinį „EA7 Emporio Armani“ turėjo trapesnį pranašumą (63:56), jį dar pamažino Nemanja Nedovičius – 58:63. R.Giedraitis taip pat padėjo šeimininkams laikytis kovoje (63:69), dar dvitaškį pelnė N.Nedovičius – 65:69.

Vis tik galiausiai Shavonas Shieldsas realizavo porą metimų (75:65) ir sumetė baudas, fantastiškai atrodęs Maodo Lo taip pat surengė gerą atkarpą, o Milano komanda artėjo pergalės link. Likus žaisti pustrečios minutės skirtumas jau buvo triuškinamas – 87:67.

Galiausiai mačą M.Lo baigė net su 32 taškais (6/7 trit.) ir 38 naudingumo balais. Jam tai – karjeros pasirodymas Eurolygoje.

Rungtynėms teisėjavo lietuvis Saulius Račys.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 18 (6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 16, Luka Mitrovičius 11, Milošas Teodosičius 8, Rokas Giedraitis 7.

„EA7 Emporio Armani“: Maodo Lo 32 (6/7 trit., 38 n.b.), Shavonas Shieldsas 19 (4/5 trit,), Nicolo Melli 11, Nikola Mirotičius ir Giordano Bortolani – po 8.