R.Giedraitis: apie pasitikėjimą savimi, krūvį „Baskonia“ klube, buvimą arti „Chimki“, NBA ir monstrą T.Sedekerskį (14) „MISsMATCH“

Kovo 12 d., 12:38
R.Giedraitis pasakojo apie sezoną Vitorijoje (BNS nuotr.)
R.Giedraitis pasakojo apie sezoną Vitorijoje (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – „MISsMATCH“ pokalbis su Roku Giedraičiu. Šįkart išvysite ne dvi, kaip įprasta, o vieną jo dalį, tuo tarpu vietoje antrosios netrukus pateiksime jums pokalbį su dar vienu užsienyje rungtyniaujančiu lietuviu.

Vitorijos „Baskonia“ lietuvis pasakojo, kaip dvi vasaras iš eilės jautė dėmesį iš Rimo Kurtinaičio, kuris kvietėsi R.Giedraitį į Maskvos srities „Chimki“. Tik pirmąsyk koją susitarimui pakišo ir šeimyninės aplinkybės, o antrąsyk R.Giedraitis galiausiai pasirinko baskų pasiūlymą.

„Man tai vienas geriausių trenerių, pas kurį esu buvęs, patinka jo darbo etika, mokėjimas išreikalauti iš žaidėjų, laisvės suteikimas ne tik aikštėje, bet ir už jos. Jis supranta, kad esame vyrai, turime ir savo gyvenimus, ne tik krepšinį. Aikštelėje man pas jį visada buvo gerai, gaila, kad nesusidėliojo galimybės“, – sakė R.Giedraitis.

REKLAMA

„Baskonia“ R.Giedraičiui sutartį ant stalo padėjo tik pernai, nors dėmesį rodė jau gerokai anksčiau ir sekė jo žaidimą kurį laiką.

„Man atrodo, kad tai buvo po pirmo sezono „Šiauliuose. Ten buvo tiesiog kalbos, nelabai tada ir domėjausi, nes neturėjau noro kažkur vykti. Tada norėjau likti Lietuvoje, čia buvo „Žalgiris“ ir „Rytas“, – prisiminė jis.

R.Giedraitis yra daugiausiai minučių aikštėje praleidžiantis žaidėjas ne tik „Baskonia“ ekipoje, bet ir visoje Ispanijos lygoje, o Eurolygoje, susumavus visą laiką, jis yra antras. Lietuvis sako, kad jo banguotą žaidimą pirmoje sezono dalyje dalinai lėmė ir faktas, kad tokie krūviai jam buvo nepažįstami.

„Dabar kojos ir kūnas adaptuojasi, bet po pirmų trijų mėnesių batareika buvo nusėdusi. Buvo tokia duobelė, viso kūno nuovargis. Vėliau turbūt adaptavausi prie krūvio ir sunkių treniruočių“, – pripažino jis.

R.Giedraitis šalia savęs Vitorijoje turi ir dar vieną lietuvį – Tadą Sedekerskį, kuriam „Baskonia“ yra visiški namai.

REKLAMA

„Jis labai daug dirba. Kartais net per daug, sakau: Tadai, eik namo. Žmogus stengiasi, yra jaunas, viskas jam prieš akis. Jis po kiekvienos treniruotės mes metimus, štanguojasi jis tiek, kad nebėra kur uždėti to raumens (Juokiasi). Geras monstras, tokių Lietuvoje daug neturime“, – komandos draugą gyrė Rokas.  

„MISsMATCH“ su Roku Giedraičiu:

00:00 – apie gyvenimo ritmą ir pasikeitimus, gimus dukrai

06:45 – apie ryšį su R.Kurtinaičiu ir buvimą arti „Chimki“

10:00 – apie didelį pasitikėjimą savimi

13:20 – apie kontrakto su „Baskonia“ pasirašymą, kai dar vyko Vokietijos čempionatas

15:00 – apie iš anksčiau jaustą baskų dėmesį

19:10 – apie didžiules minutes, praleidžiamas aikštėje

21:00 – apie intensyvias treniruotes

25:00 – apie Tado Sedekerskio darbštumą

29:20 – apie ispanų kalbos reikalingumą

33:00 – apie NBA dėmesį

 

Nauja Bružo ir Pulkovskio laida apie LKL klubus. Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: giedraitis, baskonia
14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys