0
08-03, 22:00
0
0

R.Giedraičio tritaškiai skriejo pro šalį, bet „Crvena Zvezda“ pergale pradėjo Adrijos lygos finalą (4)

Gegužės 14 d., 00:03
R.Giedraičio tritaškiai skriejo pro šalį

Adrijos lygos finalo seriją pergale pradėjo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ , kuri prie savų sirgalių 85:82 (17:20, 22:19, 25:22, 21:21) palaužė to paties miesto „Partizan“

Serijoje iki trijų pergalių lietuvio klubas dabar pirmauja 1:0.

Visą mačą vyko lygi kova, o likus žaisti tris minutes Mateušas Ponitka į priekį vedė „Partizan“ – 78:76. Netrukus rezultatą lygino Nemanja Nedovičius (78:78), o savąją ekipą į priekį vede Yago dos Santosas – 81:78. Skirtumą švelnino Kevinas Punteris (80:81), o N.Nedovičiaus metimas buvo netikslus, bet šeimininkai atsikovojo kamuolį ir Dejanas Davidovacas pataikė baudas – 83:80. Baudas metė ir J.Nunnally (82:83), o kitoje aikštės pusėje D.Davidovacas taip pat pataikė abi – 85:82. Aleksa Avramovičius dar bandė lyginti rezultatą, bet jo metimas skriejo pro šalį.

R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 0/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Y.dos Santosas pelnė 18 taškų (6 rez. per.), Milošas Teodosičius (3/8 trit.) ir Joelis Bolomboy’us pridėjo po 14, D.Davidovacas – 10 (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems J.Nunnally surinko 27 taškus (6/9 trit.), K.Punteris pridėjo 13 (1/4 trit.), Aleksa Avramovičius – 10 (1/6 trit.).