R.Alleno ir R.Rondo kelią buvo perbėgusi juoda katė (10)

Birželio 11 d., 18:49
Allen Ray 11
Allen Ray 11
Šaltinis: Krepsinis.net

Bostono "Celtics" didysis trejetas beveik neabejotinai iširs ir pirmasis komandą veikiausiai paliks Ray'us Allenas. Įdomu, kad snaiperis išvyks ne tik todėl, kad nesusitaikytų su atsarginio vaidmeniu bei jį sunkiai galėtų išlaikyti pati ekipa, bet veterano sprendimui įtakos gali turėti ir nesutarimai su kita klubo žvaigžde Rajonu Rondo.

Kad R.Alleno ir R.Rondo kelią perbėgo juoda katė, atskleidė "Sports Illustrated" žurnalistas. Pasak Chriso Mannixo, santykiai ypač pablogėjo paskutiniajame sezone.

"Sunku pasakyti, kiek blogai jie sutarė pastaruoju metu, bet tikiu, kad didelė trintis tikrai turėjo įtakos Alleno sprendimui išbandyti save laisvųjų agentų rinkoje", - teigė žurnalistas.

Prie visko prisidėjo ir tai, kad R.Alleną iš starto penketo išstūmė Avery Bradley, kurį sustabdė tik trauma. "Celtics" labiau apsimoka Išlaikyti pastarąjį, o ne kur kas brangesnį 36-erių snaiperį.

Savo ruožtu R.Allenas būti atsarginiu dar nenori. Tiesa, su tokiu vaidmeniu amerikietis susitaikytų nebent tokioje komandoje, kuri turi daugiau šansų už "Celtics" laimėti čempionų žiedus.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

Gairės: allen, celtics, rondo
10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL