0

Prošvaisčių neturėjusi „Wolves“ ir vėl sugėrė skaudžias Paryžiaus klubo pamokas (128) FOTOGALERIJA

Gruodžio 6 d., 18:00
„Vilkai“ šansų neturėjo (BNS nuotr.)

Kaip ir pirmosiose rungtynėse Prancūzijoje taip ir atsakomosiose Lietuvoje Vilniaus „Wolves“ (4/5) komanda neturėjo šansų prieš Paryžiaus „Paris“ (9/1) klubą.

Europos taurėje Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 79:110 (13:24, 22:34, 23:23, 21:29) turėjo pripažinti „Paris“ pranašumą.

Pirmąjį susitikimą Paryžiaus komanda laimėjo užtikrintai – 105:78.

Šįkart „Wolves“ patyrė didžiausią sezono nesėkmę.

Debiutavęs Garrisonas Brooksas per 7 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir prarado 1 kamuolį, provokavo 2 pražangas, 2 kartus prasižengė ir rinko 9 naudingumo balus.

Regimantas Miniotas ir Džordže Gagičius išvedė „Wolves“ į priekį (5:2), tačiau Collinas Malcolmas greitai lygino rezultatą. Vilniečiai vėl pabandė perimti iniciatyvą po Ado Juškevičiaus tritaškio (11:5), bet Mikaelas Jantunenas tritaškiu mažino šeimininkų optimizmą – 12:13. T.J.Shortsas persvėrė rezultatą (14:13), kai kėlinyje liko 101 sekundė, maža to, jis netrukus pataikė dar vieną tritaškį – 17:13. Prastą „Wolves“ atkarpą pratęsė Leonas Kratzeris, tad K.Kemzūra prašė pertraukos – 13:19. Ji nepadėjo ir vilniečiai atsiliko 13:24.

„Paris“ komanda galingai pradėjo antrą ketvirtį ir atitrūko jau 33:15. „Wolves“ teko kapstytis iš duobės, nors tą daryti buvo sunku. T.J.Shortsas toliau tempė į priekį Paryžiaus klubą, svariai prisidėjo ir Banja Sy su Nadiru Hifi – 41:19. Pastarasis ir A.Juškevičius apsikeitė tritaškiais (47:22), užvedinėti komandą bandė ir A.Beručka (29:51), tačiau po dviejų kėlinių „Wolves“ situacija buvo prastoka – 35:58.

Po pertraukos „Paris“ toliau triuškino varžovus (64:38), tiesa, šeimininkai surengė atkarpą 8:0 ir kažkiek priartėjo – 46:64. T.J.Shortsas iškart ėmėsi savo darbo ir skirtumą vėl augino (70:46), o po trijų ketvirčių „vilkų“ situacija daug optimizmo neturėjo – 58:81.

Nepaisant to, kad laiko buvo dar daug, „Wolves“ šansų nebeturėjo. Puolime puikiai atrodžiusi „Paris“ ėmė artėti prie 100 taškų ribos (96:71) ir visiškai triuškino „Wolves“.

Paryžiaus komanda šeštą kartą šį sezoną peržengia 100 taškų ribą. Rezultatyviausiame savo sezono mače „Paris“ pelnė 114 taškų.

„Wolves“: Adas Juškevičius 15 (22 n.b.), Regimantas Miniotas 10, Džordže Gagičius ir Tre‘Shawnas Thurmanas – po 9, Arnas Beručka, Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.) ir Christianas Mekowulu – po 8.

„Paris“: T.J.Shortsas (11 rez. perd., 32 n.b.) ir Nadiras Hifi (6/9 trit.) – po 24, Leonas Kratzeris 12, Mikaelis Jantunenas, Mohamedas Diawara, Bandja Sy ir Collinas Malcolmas – po 9.

Gairės: wolves, paris