Pristatyti ASG arenos atnaujinimai (33) FOTOGALERIJA

Kovo 22 d., 13:07
ASG arena jau netrukus pravers duris
ASG arena jau netrukus pravers duris
Šaltinis: Pranešimas spaudai

Praėjusių metų rudenį rekonstrukcijai užsidariusi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena skelbia apie sugrįžimą ir pristato darbų progresą bei būsimus atnaujinimus nuo ženkliai pagerintos akustikos iki patobulintos lankytojo patirties.

Didžiausia sostinės renginių erdvė pasidalino kovo mėnesio pradžioje filmuotu vaizdo įrašu, kuriame arenos vadovas Andrius Žiauberis ir technologinių projektų vadovas Tomas Kazlauskas aprodo pastato vidų, leisdami žiūrovams išvysti, kas dedasi už uždarų arenos durų.

„Turime daug atnaujinimų, bet svarbiausi iš jų bus akustika, apšvietimas ir įvairiapusiškai pagerinta lankytojo patirtis. Diegiame akustines plokštes, individualiai konfigūruojamus LED šviestuvus, aptarnavimą pagreitinsiančius maisto ir gėrimų savitarnos aparatus, perplanuojame ir atnaujiname erdves, kuriame mobiliąją programėlę, įrenginėjame žaidimų zoną“ , – atnaujinimus apibendrina A.Žiauberis.

REKLAMA

„Norime, kad patirtis arenoje būtų dar sklandesnė. Išplėsta TV sistema leis lankytojams matyti kas vyksta salėje net ir leidžiant laiką koridoriuose. Skaitmeninius ekranus diegiame net tualetuose. Siekiame, kad žiūrovai kuo daugiau laiko mėgautųsi renginiu, o ne stovėtų eilėse, todėl plataus automatinių aptarnavimo vietų dėka eilės mažės, o aptarnavimas greitės“, – priduria arenos vadovas.

2004 metais atidaryta „Avia Solutions Group“ arena buvo pirmoji universali arena Lietuvoje ir išlieka vienintele tokio pobūdžio renginių erdve sostinėje.

Per 18 metų arenoje vyko gausybė Lietuvos ir tarptautiniu mastu reikšmingų kultūros ir sporto renginių, tarp kurių – Europos krepšinio čempionatas, Lietuvos Nacionalinio dramos teatro spektakliai, Pasaulio salės futbolo čempionatas, šeši didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ šou, Pasaulio ledo ritulio čempionatas, Edo Sheerano, Lanos Del Rey, „Depeche Mode“, Kylie Minogue, „Metallica“ ar Bryano Adamso koncertai.

REKLAMA

„Kaip 2004 metais, taip ir dabar norime būti žingsniu priekyje. Siekiame tapti viena iš technologiškai pažangiausių arenų Baltijos šalyse, todėl investuojame ne tik į lankytojo, bet ir renginių organizatoriaus patirties gerinimą. Dirbame ties salės transformacijos procesų automatizavimu, pažangių sprendimų integracijomis, didiname sėdimų vietų skaičių, peržiūrime kainodarą”, – teigia arenos vadovas.

„Avia Solutions Group“ arena duris atvers už 10 savaičių, o atidarymo renginiu pasirinktas birželio 8 dieną startuosiantis ir keturias dienas sostinėje viešėsiantis didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ šou OVO.

„Labai smagu, kad atidarysime areną su tokiu kokybišku renginiu. Cirko trupė atvyks likus maždaug savaitei iki renginio, nes tokiam šou reikalingas itin kruopštus pasiruošimas. Dar tikrai turime nemažai nebaigtų darbų, bet darbuojamės pilnu pajėgumu, tad su pirmaisiais lankytojais pasimatysime jau birželį“, – sako A Žiauberis.

Be jau išvardintų atnaujinimų, rekonstruotoje „Avia Solutions Group“ arenoje lankytojų lauks nauja mobilioji programėlė ir maždaug 10 proc. daugiau sėdimų vietų. Koncertų metu arena talpins iki 13,5 tūkst., o krepšinio rungtynių metu – iki 10 tūkst. žiūrovų.

REKLAMA

Nuo rudens Vilniuje žiūrovų taip pat lauks ir dar daugiau krepšinio, nes nuo 2023–2024 metų sezono „Avia Solutions Group“ arena taps „Wolves“ krepšinio komandos namų aikšte.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


Gairės: arena, wolves, asg
33 komentarai
Naujausi komentarai (33)
Geriausiai ivertinti (33)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys