0

Prieš „Unicaja“ suklupusi M.Gebeno BAXI – ant prarajos krašto (1)

Gegužės 16 d., 23:27
M.Gebenas surinko 8 naudingumo balus

Pralaimėjimą Ispanijos čempionato atkrintamųjų starte patyrė Martino Gebeno atstovaujama Manresos BAXI komanda, kuri išvykoje ketvirtfinalyje 79:87 (24:18, 16:16, 16:18, 23:35) nusileido Malagos „Unicaja“ krepšininkams ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.

Dar vienas pralaimėjimas lietuvio klubui reikštų sezono pabaigą.

Likus 7,5 minutės iki mačo pabaigos BAXI turėjo vos 1 taško deficitą (59:60), tačiau „Unicaja“ spurtavo 17:3 ir likus 3,5 minutės nutolo per 13 taškų (76:63). Per likusį laiką Manresos krepšininkai nebeatsigavo.

M.Gebenas pralaimėjusiems per 16 minučių surinko 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 baud.), 8 atkovotus kamuolius, klaidą, 2 perimtus kamuolius, 2 pražangas ir 8 naudingumo balus.

Lietuviui talkino 15 taškų pelnęs Devinas Robinsonas (9 atk. kam., 6 kl.) ir 12 taškų surinkęs Pierre'as Oriola (8 atk. kam.).

Nugalėtojams 11 taškų įmetė Tyleris Kalinoskis (7 rez. perd.), Davidas Kravishas pelnė 10 taškų (6 atk. kam.).

Gairės: unicaja, gebenas, baxi