„Prienų“ rėmėja tapo A.Guogai priklausanti lažybų bendrovė (7)

Lapkričio 27 d., 13:11
prienai_logo_12
prienai_logo_12
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio mecenato Antano Guogos vadovaujama lažybų bendrovė „TonyBet“ pasirašė paramos sutartį su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių laimėtoja „Prienų“ ekipa, ir tapo viena iš pagrindinių šios ekipos rėmėjų.

„Dėkojame Antanui Guogai už paramą, kuri mums labai padės ir įpareigos dar labiau siekti aukštesnių rezultatų tiek LKL, tiek BBL, tiek LKF taurės, tiek Europos taurės varžybose. Esant dabartinei ekonominei situacijai, darosi vis sunkiau rasti žmonių, sutinkančių paremti krepšinį. Džiaugiamės, kad yra toks žmogus, kaip A.Guoga, leidžiantis krepšiniui išsilaikyti aukščiausiame lygyje“, – po paramos sutarties pasirašymo kalbėjo Prienų komandos direktorius Aurimas Bartuška.

„Esu Lietuvos patriotas, todėl krepšinis man, kaip ir daugeliui lietuvių – antroji religija. "Prienų" komanda negalima nesižavėti - ji visuomet stengiasi iš paskutiniųjų, turi nugalėtojų charakterį. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Prienų ekipa. Ši komanda man panaši į "TonyBet" bendrovę - "Prienai" remiasi tik Lietuvos krepšininkais, o mes bandysime remtis žmogiškaisiais ištekliais Lietuvoje bei kurti darbo vietas, kad ateityje galėtume dirbti platesniuose vandenyse ir dar ženkliau prisidėti prie Lietuvos sporto rėmimo“, – teigė "TonyBet" savininkas A.Guoga.

Paramos suma nėra skelbiama, o sutartis galios iki sezono pabaigos.

Jau rytoj „Prienų“ laukia dar vienas Europos taurės iššūkis – krepšininkai vyksta į Čekiją, kur juos priims Nymburgo ČEZ komanda, kurią praėjusią savaitę lietuvaičiai sutriuškino rezultatu 84:66.  

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn

7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga