0

Pratęsime „Bayern“ pergalę bloku išsaugojo S.Ibaka (2)

Kovo 24 d., 19:03
S.Ibaka uždarė rungtynes (Scanpix nuotr.)

Vokietijos pirmenybėse itin komplikuotą pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“ (20/4) ekipa.

Bavarai po dvigubos Eurolygos savaitės ir pratęsimo išvykoje palaužė Hamburgo „Towers“ (12/11) – 81:80 (12:17, 26:17, 18:14, 17:25, 8:7).

Ilgai mačą kontroliavęs „Bayern“ apsukas sumažino ketvirtajame kėlinyje, o likus žaisti šešias sekundes rezultatą lygino sezoną Utenoje pradėjęs Brae’us Ivey – 73:73. Nickas Weileris-Babbas prametė iš toli ir komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes.

Intrigos netrūko ir pratęsime, kur likus žaisti minutę baudų metimais rezultatą persvėrė Sylvainas Francisco (81:80). Per likusį laiką komandos nepasižymėjo ir pergalė liko svečiams, paskutinį metimą blokavus Serge’ui Ibakai.

Nugalėtojams po 14 taškų surinko Isaacas Bonga (5 atk. kam., 3/5 tritaškių) ir Eliasas Harrisas (5 atk. kam.), 12 – N.Weileris-Babbas (7 atk. kam.), 11 – S.Ibaka (5 atk. kam.), 10 – Leandro Bolmaro.

Šeimininkams 18 taškų atnešė Williamas Christmasas (4 rez. perd.), 17 – Vincentas Kingas (5 atk. kam.), 13 – Aljami Durhamas (5 rez. perd.).

„Bayern“ pirmąją vietą Vokietijoje dalinasi su Chemnico „Niners“ (20/4), o vietos Eurolygos įkrintamosiose toliau sieks namų maču prieš Barselonos „Barcelona“.