Pralaimėjimo akcentus dėliojęs J.Zdovcas: jei nuoširdžiai, kol kas dar nejaučiu komandos (43) VIDEO interviu

Spalio 16 d., 00:23
J.Zdovcas komentavo mačą („Žalgirio“ nuotr.)
J.Zdovcas komentavo mačą („Žalgirio“ nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ ekipa Eurolygoje toliau renka pralaimėjimus ir šįkart krito Pirėjuje. Po pralaimėjimo „Olympiacos“ klubui treneris Jure Zdovcas įvardino, ko trūko iki pergalės.

„Parodėme puikią pirmą rungtynių pusę, tačiau vėliau pakeitėme veidą – nuo aukšto lygio krepšinio iki visiško sužlugimo. Įprastai negali tikėtis, kad 40 minučių išlaikysi aukštą žaidimo lygį, bet kai viskas ėmė byrėti, mes užšalome. Žinojome, kad OLY lauks momento ir smogs, jie su kiekviena minute tapo vis agresyvesni ir stipresni. Nesugebėjome rasti gerų sprendimų. Tokiais momentais turi rodyti gynybą, o mes praradome kontrolę puolime ir nustojome gintis.

Tai buvo esminis mačo momentas, nes varžovai pataikė, įgavo pasitikėjimo, o mes prametėme. Turime rodyti geresnį charakterį, o ne baltus veidus, nėra gėda pralaimėti „Olympiacos“, nes tai viena iš geriausių komandų Eurolygoje. Niekada neieškau pasiteisinimų, galima laimėti pabaigoje, bet turime rodyti atsidavimą“, – „Žalgirio TV“ sakė treneris.

REKLAMA

– Kiek svarbus šįkart buvo suolo ilgis?

– Buvo didelis intensyvumas, prie kurio kai kurie žaidėjai pavargo labai greitai. Bet kokiu atveju turi 8–9 aukšto lygio žaidėjus, vienerias rungtynes taip išgyventi galima. Viso turnyro – ne, bet tai vienas mačas. Reikia judėti pirmyn.

– Antroje pusėje „Olympiacos“ ėmė keistis dengiamaisiais, kaip tokioje situacijoje turėjote žaisti?

– Jie tai pradėjo dar antrame kėlinyje. Ruošėmės tam, bet turėjome problemų su gynyba, be jos tu negali laimėti, neturime tokios kokybės ir talento, kad laimėtume prieš OLY 90:84. Blogiausias dalykas, kad varžovai turi sumanius žaidėjus, kurie žino, kaip sužaisti gudriai, jei praleidi momentą ir pasitikėjimą, turėsi bėdų.

– Mudiay buvo lyderis puolime, kaip jums patiko jo pasirodymas?

– Buvo gerų jo momentų – daug geresnių nei ankstesniuose mačuose. Mums jis reikalingas, jis čia yra tam, kad kurtų ir atakuotų. Nėra lengvai priimti atsakomybę kuriant žaidimą. Su jo kūnu, noriu daugiau iš jo, ypač gynyboje. Jis gali būti daug agresyvesnis, bet kaip sakiau, kad įveiktum OLY, turi turėti 8 žaidėjus, 4–5 ne gana.

REKLAMA

– Kokia yra Jankūno ir Strelnieko situacija?

– Nežinau. Žinojau, tik kad jie negali žaisti šiandien, o daugiau pasakys medikai Kaune.

– Ar norėtumėte stiprinti gynėjų grandį?

– Nemanau, kad laikas apie tai kalbėti. Turime, ką turime, turime gerą komandą su kuria dirbsime, tikiuosi, geri dalykai nutiks ateityje.

– Kaip jūsų akimis atrodė ši sudėtinga debiutinė savaitė?

– Normalu, aš nervinausi, bet kai atėjo rungtynės, nurimau. Esu komandos dalis, tad pralaimint visi esame kartu. Jei nuoširdžiai, kol kas dar nejaučiu komandos, gal tai ir buvo subyrėjimo antroje pusėje priežastis. Nesakau, kad tai būtinai būtų padėję, bet... Jaučiuosi gerai, esu motyvuotas. Neįmanoma laimėti lengvai, reikės dirbti ir aukotis.


Gairės: Žalgiris, zdovcas
43 komentarai
Naujausi komentarai (43)
Geriausiai ivertinti (43)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti