Po Utenoje vykusio finalinio ketverto – atvira kritika LKF (8) skaitytojo laiškas

Vasario 15 d., 14:31
LKF taurę laimėjo „Sūduvos“ ekipa (R.Vyšniausko nuotr.)
LKF taurę laimėjo „Sūduvos“ ekipa (R.Vyšniausko nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Portalo Krepsinis.net redakciją pirmadienį pasiekė skaitytojo Donato laiškas, kuriame jis išsakė savo nuomonę apie praėjusį savaitgalį Utenoje vykusį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės finalinį ketvertą.


Esu krepšinio gerbėjas iš Utenos, kuris nuolat lankosi „Juventus“ rungtynėse, bet nevengiu nuvykti į Kauno „Žalgirio“ Eurolygos varžybas.

Savaitgalį apsilankiau LKF moterų taurės finaliniame ketverte ir taip nusivyliau šiuo renginiu, kad nusprendžiau savo nuomonę išreikšti šiame laiške.

LKF organizuojamas turnyras neturėjo JOKIOS reklamos mieste. Žmonės nežinojo, kad vyksta tai. Daugiausiai informacijos apie turnyrą radau „Utenos“ komandos „Facebooke“. Jokių reklamų ar kažko spaudoje ar kitose žiniasklaidos priemonėse.

Penktadienį vaizdas buvo graudokas – prastos šokėjos ir nyki atmosfera. Komandų pristatymas būdavo toks, kad per NKL mačus jis yra geresnis, jau nekalbu apie „Juventus“ klubą, kuris tai daro labai profesionaliai, kai būna išjungiamos šviesos, ant parketo išeina vedėjas ir jaučiasi šventinė atmosfera.

REKLAMA

LKF taurėje to nebuvo. Privalumas tik tas, kad buvo pasamdytas, mano nuomone, geriausias pranešėjas Lietuvoje Justinas Liaudinskas, kuris dirba per „Žalgirio“ mačus. Šiam vaikinui – tik geriausi žodžiai. Kodėl negalima buvo išjungti šviesų ir pasakyti Justinui eiti į aikštę bei praverti pristatymą? Juolab, kad jis vedė žaidimus ir tai darė sėkmingai. Scenos baimės jis tikrai neturi.

Kas dar nustebino – pirmąją turnyro dieną stovėjo LED reklamos stendai, bet jie buvo išjungti, nes rungtynių netransliavo. 21-ajame amžiuje, kai rodomos NKL ir visos LKL rungtynės internete, LKF sugebėjo parodyti TIK finalą.

Žvelgiant iš krepšinio pusės, turnyras buvo LABAI įdomus. Tik pusfinalio mačas tarp „Sūduvos“ ir „Kibirkšties“ buvo neįdomus, nes marijampolietės įgijo didelį pranašumą ir jį išlaikė. Tuo tarpu kitos trys dvikovos kaustė dėmesį, o, ypatingai, finalas.

Buvau nustebęs, kad Utenos arena nebuvo sausakimša per finalą, kadangi įėjimas buvo NEMOKAMAS. Prieš kelias savaites ten pat vyko LMKL „Visų žvaigždžių“ diena ir salė buvo SAUSAKIMŠA, nors bilietai buvo MOKAMI. Tai dar kartą parodo, jog LKF visiškai nepasistengė dėl šio renginio.

Kaip pastebėjau, komandos negavo jokių piniginių prizų. Atrodo apgailėtinai, kai LKL žada 100 tūkst. eurų prizinį fondą, o čia nugalėtojos negavo net 2 ar 3 tūkst. eurų. Koks tikslas dalyvauti? Šlovė, stiklinė taurė ir beverčiai medaliai?

REKLAMA

Apdovanojimų ceremonija neturėjo jokio iškilmingumo. Nebuvo net konfeti! „Lietuvos ryto“ šokėjos turėjo palaikyti vadinamus „fajerius“. Dar graudžiau atrodė, kai ketvirtos vietos komandai Arvydas Sabonis įteikinėjo po rožytę. Mano nuomone, arba reikia dovanoti gėlių puokšteles, arba apskritai neskaudinti ir taip ašarojančių merginų, kurios namo grįžo be medalių.

Dėmesį atkreipiau ir į bereikalingą apsaugos kiekį. Tiek apsaugos darbuotojų Utenoje mačiau, kai atvyko „Lietuvos ryto“ sirgaliai, kadangi tarp jų ir „Juventus“ fanų yra konfliktas. Kam LKF finaliniam ketvertui reikėjo tiek apsaugos, man nesuprantama.

Buvo šiame renginyje ir gerų dalykų – „Lietuvos ryto“ šokėjos ir jau mano minėtas pranešėjas J.Liaudinskas. Dar ir trys iš keturių mačų buvo įdomūs. Daugiau renginys buvo nykus ir neįdomus.

Susidarė įspūdis, kad LKF apskritai „iš reikalo“ surengė moterų taurės varžybas. Galbūt reikėtų federacijai atsisakyti „taip slegiančios naštos“ ir atiduoti taurės organizavimą lygai? Juk taip pasielgta su vyrų taure ir lygių skirtumai matosi – 100 tūkst. eurų, Jazzu, daug reklamos, daug piaro.  


Portalas Krepsinis.net neatsako už laiško turinį, kadangi tai yra subjektyvios skaitytojo mintys. Turite ir jūs ką pasakyti? Rašykite [email protected]

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL