Po šešerių metų - N.Zisio susitikimas su jam veidą suknežinusiu NBA žaidėju (9)

Birželio 27 d., 18:27
zisis nikos 10
zisis nikos 10
Šaltinis: Krepsinis.net

Ketvirtadienio vakarą Graikijos nacionalinės komandos gynėjas Nikos Zisis susitiks su greičiausiai nemėgstamiausiu žaidėju, po kurio veiksmų jo gyvybei netgi buvo iškilusi grėsmė. Dvikovoje su brazilais N.Zisis akis į akį stos su vidurio puolėju Andersonu Varejao.

Prieš šešerius metus vykusiame pasaulio čempionate Japonijoje A.Varejao, kaip atrodo iš vaizdo pakartojimo, tyčia smūgiu alkūne į veidą sustabdė link krepšio besiveržusį N.Zisį. Pastarajam po kontakto buvo nustatyti trys veido lūžiai. Po susitikimo graikas buvo paguldytas į ligoninę ir kurį laiką netgi negalėjo pajudėti.

"Varejao yra gyvulys. Jis tai padarė specialiai ir aš niekada jam neatleisiu. Po kiek laiko jis pasakys, kad gailisi dėl šito, bet aš jam vis tiek niekada neatleisiu", - prieš šešerius metus sakė N.Zisis, ketinęs A.Varejao paduoti į teismą. Dėl traumos graikas nerungtyniavo tris mėnesius.  

REKLAMA

Dabar Graikijos rinktinės narys A.Varejao atžvilgiu nebebuvo toks griežtas.

"Buvau informuotas, kad Varejao nori manęs atsiprašyti už tai, kas įvyko 2006-iais. Vis dar tikiu, kad jis 100 proc. tyčia man smogė, bet gyvenime nutinka įvairių keistų dalykų", - prieš draugiškas rungtynes su brazilais dėstė N.Zisis.  

"Vis dėlto jei jis iš tikrųjų bus nuoširdus, priimsiu atsiprašymą. Galbūt jei jam atėjo laikas atsiprašyti, turbūt ir man pats metas jam atleisti", - kalbėjo graikas.

Primename, kad Graikijos krepšininkai ruošiasi olimpinei atrankai Venesueloje, o Brazilijos nacionalinė komanda - Londono olimpinėms žaidynėms.


Gairės: zisis, varejao, smūgis
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti