Po nepatekimų į rinktines K.Maksvyčiui kitaip vertę įrodinėjantis puolėjas: norisi kilti į Eurolygą ar panašią pusę (11) antra „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 17 d., 09:23
E.Žukauskas sėkmingai rungtyniauja Permėje
E.Žukauskas sėkmingai rungtyniauja Permėje
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale antroji „MISsMATCH“ dalis su Permės „Parma“ garbę ginančiu Eigirdu Žukausku. 

Joje sezoną jau užbaigęs krepšininkas prisiminė, kaip po pirmųjų metų Permėje sužinojo, kad lietuvių gretos pildysis. 

„Sezono pabaigoje buvo kalbos, kad planuojama atsivežti lietuvį trenerį, tik tada iki galo nesupratau, kas turima omenyje. Treneris Kazys buvo mano variantų trejetuke su Kemzūra ir Chomičiumi. Kuo daugiau savų, tuo geriau“, – sakė jis. 

E.Žukauskas yra 1992 m. gimimo žaidėjas, jau iki darbo Rusijoje pažįstamas su Kaziu Maksvyčiu. Tiesa, į jaunimo rinktines jam niekaip prasibrauti nepavykdavo.

REKLAMA

„Man tai buvo papildoma motyvacija. Aišku, gaila, atidavei vasaras, bet sudėjau tai į motyvaciją. Tai nereiškia, kad esu daug prastesnis. Treneriai nėra orakulai, kurie žinotų, kas žais ar ne. Jie atsirenka, kuo tiki, kas tiks jų sistemai, kas padės pasiekti tikslus. Jei nepatekai į rinktinę, nereiškia, kad esi dviem galvomis prastesnis. Aš toks ir nesijaučiau. Gal aš netikau sistemai“, – svarstė E.Žukauskas.

Puolėjas šypsojosi paklaustas, kuris iš lietuvių sulauktų didžiausio Permės sirgalių dėmesio, sutiktas gatvėje: „Manau, Adas arba aš.“

E.Žukauskas sužaidė dar vieną solidų sezoną ir Vieningoje lygoje per 27 minutes metė po 12,2 taško, atkovojo 4,8 kamuolio bei rinko 14 naudingumo balų. Jis sako, kad tokie pavyzdžiai kaip Gabrielio Lundbergo, kuris gavo šansą Maskvos CSKA, įkvepia. 

„Jei žaidėjui nesinori kilti toliau, nežinau. Tikiu savimi, per daug į priekį nežiūriu, žinau, kiek įdedu darbo, laiko, gyvenimas parodys, kas bus, bet Eurolygoje ar kažkur į tą pusę norisi kilti. Nėra, kad man užteks, kiek yra. Stengiuosi tobulėti“, – sako jis.  

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – ankstesni lietuviai Permėje ir patinkantys bei nepatinkantys miesto dalykai

REKLAMA

04:00 – didelė tautiečių kompanija „Parma“ klube

06:50 – nepatekimai į jaunimo rinktines

08:50 – pandeminis periodas Rusijoje

20:50 – Permės sirgalių specifika

25:00 – dėmesys K.Maksvyčiui iš rinktinės ir „Žalgirio“

26:30 – ambicijos sau  

Pirmoji dalis:

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos


Gairės: Žukauskas, parma
11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys