0

Po krepšiais viešpatavęs bosnis neatsvėrė Sh.Gilgeouso-Alexanderio šou (2)

Kovo 4 d., 09:44
J.Nurkičius gausiai rinko kamuolius (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į pirmąją vietą Vakaruose pakilo Oklahomos „Thunder“ (42/18).

Oklahomos klubas į viršūnę užkopė išvykoje 118:110 (28:24, 38:28, 23:33, 29:25) įveikdami Fynikso „Suns“ (35/26).

„Saulės“ startavo gerokai sėkmingiau (17:4), tačiau atsiliekančiųjų vaidmenyje atsidūrė dar nesibaigus pirmam kėliniui. Vėliau jau „Thunder“ atitrūko triuškinančiu skirtumu (82:58), tačiau ir šis laikėsi tik pusę kėlinio (89:91). Vis dėlto lemiamoje atkarpoje geresni buvo svečiai.

Įspūdingai po krepšiais grūmėsi Jusufas Nurkičius – 32 minutės, 14 taškų (7/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių), net 31 atkovotas kamuolys (13 – puolime), 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 5 klaidos ir 3 pražangos. Bosnis pagerino Fynikso franšizės atkovotų kamuolių rekordą, iki šiol priklausiusį Tysonui Chanderliui (27).

„Tai nėra svarbu. Smagu, bet mes pralaimėjome rungtynes“, – nematė kuo didžiuotis J.Nurkičius.

„Suns“ ir toliau retai gali remtis visu didžiuoju trejetu – antrąjį mačą po sugrįžimo sužaidė Bradley Bealas, tačiau padėti komandai negalėjo čiurną susižeidęs Devinas Bookeris. Žvaigždžių trijulėje daugiausiai mačų išlieka sužaidęs 35-erių Kevinas Durantas (54).

Svečiams nekrito tritaškiai (9/31, 29 procentai), o kova dėl kamuolių pralaimėta 41:50, tačiau sugebėta perimti net 16 kamuolių, o patys „Thunder“ klydo net keturiskart rečiau už varžovus (5:21).

Oklahomos ekipoje vėl ryškiai žibėjo Shai’us Gilgeousas-Alexanderis – 38 minutės, 35 taškai (15/22 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 5/7 baudų metimų), 8 atkovoti, 3 perimti ir prarastas kamuolys, 9 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai ir 4 pražangos.

„Thunder“ iš pirmosios vietos Vakaruose išstūmė Minesotos „Timberwolves“ (42/19), „Suns“ šioje rikiuojasi septinti.

Oklahomos klubas išvykų seriją pratęs viešnage pas Los Andželo „Lakers“, „Suns“ keliaus į Denverį.

„Thunder“: Shai’us Gilgeousas-Alexanderis 35 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 3 blokai, 0/5 tritaškių), Jalenas Williamsas 22 (4 atk. kam., 3 per. kam.), Chetas Holmgrenas 14 (9 atk. kam.), Luguentzas Dortas 13 (5 atk. kam., 3/7 tritaškių, 3 per. kam.), Joshas Giddey 10, Isaiah Joe 8 (2/8 tritaškių), Aaronas Wigginsas 7 (4 per. kam.).

„Suns“: Bradley Bealas 31 (6 rez. perd., 7 klaidos, 3/5 tritaškių), Kevinas Durantas 20 (5 klaidos), Ericas Gordonas 15 (3/8 tritaškių), Jusufas Nurkičius 14 (31 atk. kam., 4 rez. perd., 5 klaidos), Royce’as O’Neale’as 9 (3/8 tritaškių), Graysonas Allenas 8 (2/7 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų