Po 10 metų atsivėręs R.Skaisgirys pasipasakojo apie rinktinės išgelbėjimą: visi gavo savo medalius, o aš ačiū nesulaukiau (8) pirmoji „MISsMATCH“ laidos dalis

Gruodžio 10 d., 08:00
R.Skaisgirys papasakojo 10 metų brandintą istoriją
R.Skaisgirys papasakojo 10 metų brandintą istoriją
Gabrielė Miknevičiūtė

Naujoje „MISsMATCH“ laidos dalyje svečiuojasi buvęs krepšininkas, prodiuseris, Vilniaus „Sakalų“ legenda Rolandas Skaisgirys.

Jis papasakojo apie savo spalvingą karjerą ir geriausius laikus, sukantis labai plačiame žmonių rate: nuo krepšininkų iki aktorių, verslininkų ir įtakingiausių šalies žmonių.

„Mokiau žaisti Seibutį, Gecevičių, Babrauską, Jasaitį, Lavrinovičius, Šalengą. Pažiūrėkit, kiek Lietuvos rinktinės narių (Juokiasi). Nežinau, jei jų paklaustume... Manau, aš buvau geras tėvas, geras senis, griežtas, bet teisingas. Man jie patiko, man buvo su jais kaifas. Turėjau nerealiai gerą laiką, man galėtų daug kas pavydėti“, – prisiminė R.Skaisgirys.

REKLAMA

Jis užsiminė ir apie Jono Kazlausko mintis kviesti R.Skaisgirį į Lietuvos vyrų rinktinę, kuri taip ir nevirto realybe.

„Kazlauskas sykį sakė, kad tikrai norėjo mane kviesti, bet kai pamatė mane laidoje, sėdintį su alaus bokalu ir cigarete rankose, tai sakė kur tau, dar su tokiu charakteriu ką su manimi veikti“, – juokėsi R.Skaisgirys.

Papasakojęs apie jaučiamą kaltę dėl „Sakalų“ žlugimo R.Skaisgirys atskleidė ir anksčiau negirdėtą istoriją, kaip jis padėjo 2010 metais Lietuvos rinktinei išvykti į pasaulio čempionatą.

Metais anksčiau rinktinei patyrus fiasko teko susimokėti pusę milijono eurų, kad būtų galima startuoti pasaulio pirmenybėse. Dėl to tuometinė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) valdžia kreipėsi pagalbos į R.Skaisgirį, kuris paskutinę dieną įkalbėjo Antaną Guogą remti šią idėją.

Investicija veltui nenuėjo – tais metais rinktinė į Lietuvą grįžo su bronzos medaliais. 

„Aš atvedžiau Guogą į federaciją pas Kunigėlį ir Balčiūną, bet man niekas ačiū nepasakė. Niekas nebūtų išvažiavęs, nes buvo paskutinė diena, kai reikėjo susimokėti. Man paskambino Kunigėlis ir pasakė: mes neišvažiuosime, gal turi kažką, kas iš verslo gali mesti tiek pinigų? Aš paskambinau Guogai, pasakiau, kad jiems tai nėra dideli pinigai, bet yra geri viešieji ryšiai ir jis sutiko.

REKLAMA

Praėjo 10 metų ir išdrįsau pasisakyti. Ačiū nesulaukiau iš nieko. Visi gavo savo medalius, visi aplink džiaugėsi, rinktinei pasisekė ir man truputį abidna. Man nieko nereikėjo, tik ačiū“, – sakė jis.

Antroje laidoje išgirsite daugiau spalvingų R.Skaisgirio istorijų apie užduotis, kurias buvo išdrįsta ir neišdrįsta įvykdyti, „skolą“ Mindaugui Katelynui, apie pasibaigusį „Vyčio“ televizinį projektą ir požiūrį į 3x3 krepšinį. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

01:10 – apie atotrūkį nuo krepšinio

04:15 – apie sporto derinimą su prodiusavimu

08:35 – apie pirmus kvietimus į krepšinio klubus

10:35 – apie „Sakaluose“ šalia išaugusius krepšininkus ir etapą, kurio pavydėti galėtų daug kas

13:50 – apie „Sakalų“ išskirtinumą, R.Jaručio pardavimą ir kaltę dėl klubo žlugimo

20:55 – apie Antano Guogos atvedimą gelbėti „Sakalų“ ir Lietuvos rinktinės

„Ilgoji pertrauka“: laiko kreditas Polonarai, planas Jonavai, veikiantys ir neveikiantys pokyčiai LKL ekipos bei kodėl Cvirka dar turi darbą


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja