0
08-03, 22:00
0
0

Pergalingose rungtynėse prieš „Caja Laboral“ – X.Pascualio ir P.Mickealo konfliktas

Kovo 22 d., 09:28
Per amerikiečio ir ispano kelią perbėgo juoda katė (Fotodiena.lt)

Barselonos „Regal Barcelona“ pergalė prieš Vitorijos „Caja Laboral“ klubą kiek apkarto katalonams. Įvyko konfliktas tarp puolėjo Pete‘o Mickealo ir trenerio Xavi Pascualio.

Kol kas nėra tiksliai aišku, dėl ko taip stipriai išsiskyrė stratego ir jo auklėtinio nuomonės. Tačiau skelbiama, kad P.Mickealis skundėsi jam nereiškiama pagarba ir netinkamu elgesiu.

Tai, kad amerikietis užrūstino X.Pascualį, įrodo faktas, jog antroje susitikimo dalyje jis aikštėje daugiau nebepasirodė.

Tiesa, P.Mickealio pagalbos pernelyg neprireikė. „Regal Barcelona“ vis tiek laimėjo 83:74. Legionierius per 9 minutes buvo pasižymėjęs 2 taškais.