0

Pergalę išplėšusi ASVEL atstatė lygybę Prancūzijos lygos pusfinalyje (1)

Gegužės 25 d., 21:10
P.Lee buvo nesulaikomas

Svarbią pergalę Prancūzijos lygos pusfinalyje iškovojo Vilerbano ASVEL ekipa, kuri išvykoje 89:85 (23:20, 21:17, 22:18, 23:30) įveikė Paryžiaus „Paris“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.

Likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus (81:81) ir netrukus Paryžiaus klubas jau pirmavo (82:81), tačiau likus minutei Parisas Lee sumetė tris baudas (84:82), bet tuo pačiu atsakė ir Nadiras Hifi (85:84).

Likus 29 sekundėms pražangą išprovokavęs P.Lee sumetė baudas ir vėl persvėrė rezultatą (86:85). Netrukus T.J.Shortsas nepataikė, o Charlesas Kahudi turėjo puikią progą nutolinti ASVEL. Visgi puolėjo baudos buvo netaiklios, tačiau kamuolį atkovojęs P.Lee pataikė vieną baudą (87:85), tačiau ASVEL vėl atkovojo kamuolį puolime ir pergalę įtvirtino Mbaye Ndiaye (89:85).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė P.Lee, kuris pelnė 22 taškus, 15 pridėjo Joffrey Lauvergne'as (7 atk. kam.), 14 – Timothe Luwawu-Cabarrot, 12 – Davidas Lighty.

Pralaimėjusiems 27 taškus surinko Nadiras Hifi, T.J.Shortsas pridėjo 23, Tysonas Wardas – 12.

Gairės: asvel