„Penktas kėlinys“: olimpiados atranka Kaune, „B Tribūnos“ sprendimas ir „Žalgirio“ perspektyvos Milane (5)

Spalio 10 d., 08:02
Šaltinis: Krepsinis.net

Kassavaitinėje laidoje „Penktas kėlinys“ šįkart buvo aptartos trys temos: Vilniaus „Ryto“ ištikimiausių sirgalių „B Tribūnos“ protestas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) noras surengti olimpiados atranka ir Kauno „Žalgirio“ bei Milano „AX Armani“ mačo gairės.

FIBA paskelbė, kad už olimpiados atrankos turnyro rengimą reikia susimokėti 3 mln. eurų. Šiuo klausimu laidos dalyvių nuomonės išsiskyrė.

Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis mano, kad atranka labai padėtų rinktinei. Ir nors kaina didelė, bet galima paskaičiuoti, jog bent jau dalį galima uždirbti iš bilietų, kadangi lauktų keturi mačai, jeigu žygiuotų iki šios atrankos finalo.

TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis pritaria, kad suma yra didelė, bet jis nesupranta, kodėl FIBA organizacijai reikia mokėti tokią didelę sumą. Tuo tarpu Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius yra kategoriškai prieš organizavimą Lietuvoje, kadangi tai yra didelė suma.

REKLAMA

„Rankinio federacijos metinis biudžetas yra 300 tūkst. eurų, tad 3 mln. yra 10 metų jų biudžetas. Manau, kad galima tuos pinigus panaudoti kitaip ir išskirstyti kitoms sporto šakoms“, – mano T.Kubilius.

„Kalbame apie pinigus ir visada mėgstame lyginti FIBA su Eurolyga. Neva FIBA yra blogiečiai, o Eurolyga – geriečiai. Paimkime pavyzdį vasarą, kai „Zenit“ į Eurolygą žengė už „Gazprom“ pinigus, o ne už sportinius rezultatus. Ir už tuos pačius pinigus gali gauti ilgalaikę licenciją“, – pridėjo E.Pulkovskis.

Antroji tema – „B Tribūnos“ protestas prieš LKL. Čia laidos dalyviai išreiškė nuomonę, kad gana keista, jog „Ryto“ aistruoliai pasirinko neateiti palaikyti mylimos komandos būtent dvikovoje su „Žalgiriu“, kadangi šis mačas yra principinis.

E.Pulkovskis pažymėjo, kad LKL draudimai skanduoti skanduotes ir naudoti pirotechniką kenkia bendram ultrų judėjimui. Ir čia kalbėti reikėtų ne tik apie „Ryto“ sirgalius, bet ir „Žalgirio“ ar Klaipėdos „Neptūno“.

„LKL krepšinį nori paversti intelektualų sportu, bet jis toks niekada nebuvo ir nebus. Vaikai tikrai girdi daug blogesnių žodžių nei tuos, kuriuos girdime skanduotėse“, – pažymėjo E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Visa tai, kas buvo parašyta „B Tribūnos“ tekste, skamba gana liūdnai. Mane labai nustebino, kad jie neateis į principinį derbį. Supranti jų nusivylimą, bet pats būdas man yra nepriimtinas“, – mano V.Stalgaitis.

„Konkretūs žmonės baudžiami už pirotechnikos naudojimą ar kažkokią vėliavą. Manau, kad tai yra nesąmonė“, – pridėjo T.Kubilius.

Laidą vainikavo „Žalgirio“ tema. Dalyviai aptarė mačą su Vitorijos „Baskonia“ bei būsimos dvikovos Milane gaires. Prognozuojant rezultatą visi buvo vieningi – žalgiriečiai pasieks pergalę Italijoje.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti