„Penktas kėlinys“: ką daryti Eurolygai su COVID-19 situacija ir kiek pagrįsti D.Gudelio kaltinimai R.Jaručiui? (10)

Spalio 14 d., 12:06
R.Jarutis ir D.Gudelis kartu nebedirba (BNS nuotr.)
R.Jarutis ir D.Gudelis kartu nebedirba (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir portalo žurnalistė Gabrielė Miknevičiūtė aptarė Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Belgrado „Crvena Zvezda“, koronaviruso situaciją Eurolygoje ir Vilniaus „Ryto“ vadovų rietenas.

Laida pradėta linksmesne gaida – apie Seimo rinkimus, kuriuose fiasko patyrė krepšininkai.

„Nustebino, kad Galdikas reitinge pakilo į 16-ąją vietą ir liks per kokias 5 vietas nuo Seimo, kas yra tikrai geras pasiekimas“, – sakė T.Kubilius.

„Simas pasakojo, kad daug įdėjo pastangų ir į šitą reikalą pažiūrėjo rimčiausiai. Jis norėjo iškovoti mandatą“, – pastebėjo G.Miknevičiūtė.

REKLAMA

„Babrauskas 180:156 pranoko Jomantą pagal surinktus balsus“, – ironizavo E.Pulkovskis.

Antroje temoje aptarta „Žalgirio“ pergalė prieš „Crvena Zvezda“ ekipą, kuri buvo iškovota antradienį vakare.

„Buvo kokybiškiausias žaidimas, kokį „Žalgiris“ parodė šį sezoną. Jokubaitis parodė lyderystę, nors jam tik 19 metų“, – sakė G.Miknevičiūtė.

„Sakyčiau, kad Schilleris gerokai pritildė visus skeptikus. Man daug klausimų kelia sprendimas pradėti mačą su Vasturia, kuris darė daug klaidų gynyboje prieš Loydą. „Žalgiris“ gerai atakavo varžovų priekinę liniją. Galvojau, kad Obradovičius pranoks taktiškai austrą, bet to nebuvo“, – mano T.Kubilius.

„Žalgiris“ yra nedėkingoje situacijoje, kadangi Garino negali žaisti ir gali iškristi gana ilgam iš rikiuotės. Kauniečiai turėtų ieškoti kito žaidėjo, kadangi spraga „trečio numerio“ pozicijoje matoma aiškiai“, – teigė E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Nesuprantu, kodėl Vasturia yra giriamas už gynybą, nes jis pralaimi dvikovas „vienas prieš vieną“, turi problemų ir komandinėje gynyboje“, – stebėjosi T.Kubilius.

„Vasturia gali gintis tam tikrame lygyje. Matosi, kad jam stinga aukščiausio lygio rungtynių patirties. „Žalgiris“ turi pradėti mačą su kažkuo ir taip išspręsti spragą lengvojo krašto puolėjo pozicijoje. Vasturia žaidė 13 minučių ir nusistūmė į antrą planą, todėl šioje vietoje tikrai nėra problemų. Jasikevičius pradėdavo mačus su Gebenu ar Arlauskas žaidė prieš „Fenerbahče“. Problema ne Vasturia, o tai, kad „Žalgiris“ prastai pradeda rungtynes. Čia reikėtų daryti išvadas“, – mano E.Pulkovskis.

„Ar „Žalgiris“ jau pretenduoja į aštuonetą? Mačiau prieš sezoną arti to, o dabar yra dar žingsneliu arčiau to“, – sakė T.Kubilius.

Kitoje temoje aptarta COVID-19 situacija Eurolygoje. Šarūnas Jasikevičius pasakė, kad Eurolyga praranda turnyro kontrolę. Ar tam pritariate?

„Akivaizdu, kadangi kai kurios komandos masiškai iškrenta ir nėra išeičių. Panašu, kad nėra to plano B. Jeigu galvoja dalinti techninius pralaimėjimus, vadinasi negalvojo, kad bus tiek daug tų užsikrėtimo situacijų“, – sakė G.Miknevičiūtė.

REKLAMA

„Mano pasiūlymas: nukelti rungtynes, kurios būtų sužaistos pasibaigus reguliariajam sezonui ir visoms ekipoms susirinkus į vieną vietą. 20:0 mačų pabaigos tikrai nėra išeitis“, – siūlė T.Kubilius.

„Sakyčiau, kad po reguliaraus būtų kėbloka, nes daug komandų būtų tokioje nežinioje. Juolab, kad vietinėse lygose prasidės atkrintamosios. Mano siūlymas būtų bandyti sužaisti tuos susitikimus paverčiant toms ekipoms savaitę į dvigubą arba tariantis su lygomis prašant kažkur nukelti vietinį mačą. Dar vienas variantas – žaisti per FIBA „langą“, kadangi jo metu nevyks kovos nacionaliniame fronte ir per tas dienas tikrai galima sužaisti kažkiek rungtynių“, – kalbėjo E.Pulkovskis.

„Man gaila komandų kaip „Chimki“, kuri registruoja jaunuolius ir bando žaisti, o „Zenit“ ar ASVEL pasako, jog neturi žaidėjų ir nerungtyniauja, o ne nebando registruoti kažkokių jaunuolių“, – pastebėjo T.Kubilius.

Neapsieita ir be karščiausios praėjusios savaitės pabaigos temos, kai Rolandas Jarutis paliko sporto direktoriaus postą, o Darius Gudelis laidoje „Nematoma pusė“ Tomui Langviniui atskleidė, kokias klaidas padarė buvęs klubo vadovas.

„Kažkas neteisingai suprato tai reikia patikslinti, kad „Rytas“ gavo išpirką už Sirvydį, jos neprarado. Tuo tarpu situacija dėl Kulviečiui neatlikto tyrimo kainuos brangiai: mano žiniomis, kiek daugiau nei 40 tūkstančių eurų reikės susimokėti klubui už sutarties nutraukimą. Nepasirašytos vidaus taisyklės sutrukdė be pagrindo nutraukti Mccullougho kontrakto“, – sakė E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Nemanau, kad galima kaltinti Jarutį – tai žmogiškos klaidos. Visų darbe pasitaiko klaidų. Tai nėra tokio svarbumo dalykai, kuriuos gali rodyti ir sakyti, jog čia padaryta didelė žala“, – mano T.Kubilius.

„Vasarą kalbėjome apie tai, kad Jarutis yra gudrus žmogus, bet tikrai nedirbo savo labui, o komandos labui. Nieko blogo jis sąmoningai tikrai nepadarė“, – teigė G.Miknevičiūtė.

„Galima kritikuoti Jarutį nebent dėl komunikacijos, kaip viskas vyko situacijose su Adomaičiu ir panašiai. Čia buvo padaryta klaidų. Dėl McCullougho situacijos vėl yra neteisinga komunikacija, kaip buvo kalbama pradžioje ir kaip viskas išsisuko iki pabaigoje. Atrodė, kad jo tikrai nebus, bet, galiausiai, lieka. Kaip sirgaliai turi žiūrėti į šį žaidėją?“, – retoriškai klausė T.Kubilius.

„Gudelis pats kaltina kitus, kad kažkas kažką padarė, jog Kleiza pardavė dalis, o jis neva nieko blogo nenuveikė. Per daug statoma ant kitų, bet jis pats daug metų yra toje komandoje, todėl turėtų pažiūrėti į veidrodį“, – rėžė G.Miknevičiūtė.

„Manau, kad šioje situacijoje nėra vieno kalto. Iš verslo pusės, klaidos skaudžios ir kainavo pinigų. Niekas nesako, kad Jarutis tyčia kažką darė. Jis padarė daug gerų dalykų „Rytui“. Šiuo atveju viskas yra dėl valdžios, kurios norėjo tiek Jarutis, tiek Gudelis, kuris ją ir išlaikė“, – sakė E.Pulkovskis.  

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti