„Penktas kėlinys“: A.Kulbokos galimybės „Žalgiryje“, E.Ulanovo – Milane ir kur gali pasukti Š.Jasikevičius (25)

Balandžio 14 d., 14:30
E.Ulanovas domina Milano klubą (BNS nuotr.)
E.Ulanovas domina Milano klubą (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Po pertraukos į eterį grįžta „Penktojo kėlinio“ laida, kurioje šįkart buvo aptartos pastarųjų dienų aktualijos: Edgaro Ulanovo galimas persikėlimas į Milano „AX Armani“ komandą, Kauno „Žalgirio“ susidomėjimas Arnoldu Kulboka ir Šarūno Jasikevičiaus ateities klausimas – toliau dirbti Kaune, persikėlimas į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) ar karjeros pratęsimas kitame Eurolygos klube.

Laida buvo aptariant galimybes pratęsti šį sezoną Europoje. Edgaras Pulkovskis, Vilius Stalgaitis ir Tautvydas Kubilius vieningai sutarė, kad greičiausiai sezonai nebus pratęsti, kadangi situacija su koronavirusu tikrai yra sudėtinga.

REKLAMA

„Esu susitaikęs, kad šį sezoną krepšinio nematysime. Dabar noriu, kad bent jau kitas sezonas prasidėtų laikų ir krepšinį pamatytume rugsėjį“, – sakė T.Kubilius.

E.Pulkovskis mano, kad FIBA Čempionų lygos metodas sužaisti finalinį aštuonetą su kitomis sudėtimis rugsėjo pabaigoje–spalio pradžioje yra nesąmonė. Tam pritarė ir V.Stalgaitis, o T.Kubilius galvoja, kad kito varianto nebuvo ir reikėjo kažkaip išdalinti vietas.  

Antroje laidos temoje kalbėta apie E.Ulanovo galimybes išvykti į „AX Armani“ sudėtį. V.Stalgaitis mano, kad dabar yra pats metas tai daryti: „Dabar jis yra karjeros pike ir tai yra geras metas išvykti. Neįsivaizduoju, kada, jeigu ne dabar. Ir pats Ulanovas yra sakęs, kad nenori būti kitu Jankūnu, kuris visą karjerą praleistų tik „Žalgiryje“.

„Milane Micovas yra tas „trečias numeris“, kuris žaidžia daug ir yra veteranas. Buvo bandoma kamšyti spragą su Crawfordu, bet nepasisekė šitas eksperimentas, todėl Ulanovas tikrai turėtų minučių. Messina mėgsta centravimus baudos aikštelėje, ką ir gali duoti Ulanovas. „Žalgirio“ biudžetas gali mažėti ir Edgaro išlaikymas gali būti neįkandamas“, – pažymėjo E.Pulkovskis.

„Nemanau, kad yra didelis skirtumas tarp šių komandų, jeigu nežiūrėti į piniginį aspektą. Dabar „Žalgiris“ yra viena iš geriausių organizacijų, todėl ten rungtyniauti yra prestižas“, – teigė V.Stalgaitis.

REKLAMA

„Stabilumas, saugumas ir buvimas namuose – čia tokie pliusai. Taip pat tave gali atleisti, kai esi legionierius, kas yra Milane matoma praktika“, – priminė T.Kubilius.  

Ispanai skelbia, kad A.Kulboka kalbasi su „Žalgiriu“. E.Pulkovskis mano, kad skolinti puolėją dar metams yra logiška, o tada jis galėtų užimti Artūro Milaknio vietą sudėtyje. Jam pritarė ir V.Stalgaitis, o T.Kubilius mato A.Kulboką „Žalgiryje“ jau kitame sezone.

„Manau, kad galėtų pretenduoti į vietą sudėtyje ir kitą sezoną, kadangi lieka klausimas, koks tas bus komandos pajėgumas. Tai nebūtų brangus žaidėjas, bet geras projektas ateičiai“, – teigė T.Kubilius.

Laidos dalyviai aptarė ir Roko Jokubaičio galimą skolinimą bei Lauryno Biručio ateities klausimą, kuris taps laisvuoju agentu.

Paskutinėje temoje – Š.Jasikevičiaus ateities klausimas. Artūras Karnišovas tapo Čikagos „Bulls“ vadovu ir imta spėlioti, kad galbūt tai taps gera terpe „Žalgirio“ strategui persikelti už Atlanto. Laidos dalyviai atmetė galimybę Šarui perimti „Bulls“ vairą niekada nedirbus šioje lygoje, todėl įmanomu scenarijumi laiko nebent asistento postą.

Tiesa, V.Stalgaitis teigė, kad jis galvoja, kad Š.Jasikevičius greičiau dirbs Eurolygos klube: „Galvoju, kad ta komanda bus viena didžiųjų. „Fenerbahče“ mažins biudžetą, todėl nematau labai didelio skirtumo. Juolab, kad organizacija turi skolų. Manau, kad „Barcelona“ yra labai artimas scenarijus. Kasmet galvoju, kad jis per žingsnį nuo Barselonos klubo, bet kažkada tai gali tapti realybe.“

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


25 komentarai
Naujausi komentarai (25)
Geriausiai ivertinti (25)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti