0

Paskutinis olimpinis kelialapis atiteko Nigerijos rinktinei (16)

liepos 9 d., 04:52
diogu ike 08

Karakase baigėsi olimpinio turnyro kelialapių dalybos. Paskutinis bilietas į Londoną atiteko Nigerijos rinktinei, kuri po atkaklios kovos rezultatu 88:73 palaužė Dominikos Respubliką.

Rungtynes geriau pradėjo Dominika, tačiau afrikiečiai perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir vienu metu pirmavo dešimties taškų skirtumu. Trečiojo kėlinuko pabaigoje Pietų Amerikos komanda priartėjo iki dviejų taškų - 57:59, o ketvirtame kėlinuke rezultatą išlygino 64:64. Vis dėlto Nigerijai pavyko atsilaikyti - Lietuvos ir Graikijos skriaudikai padidino pranašumą ir iškovojo pergalę.

Nigerija: Ike Diogu 25 (10 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 14.

Dominikos Respublika: Francisco Garcia 17 taškų, Yackas Martinezas – 16.

Gairės: venesuela, diogu, nigerija