Palaikymą Ukrainai suprantantis Ž.Obradovičius žarstė komplimentus K.Maksvyčiui (8)

Vasario 3 d., 22:47
Ž.Obradovičius antrą kartą įveikė „Žalgirį“ (BNS nuotr.)
Ž.Obradovičius antrą kartą įveikė „Žalgirį“ (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis

Kauno „Žalgiris“ trečią nesėkmę paeiliui patyrė prieš Belgrado „Partizan“ ekipą.

Anksti atsilikę žalgiriečiai vėliau sugebėjo sugrįžti į rungtynes, tačiau sulaukę solidaus varžovų atsako liko tolokai nuo pergalės.

Po rungtynių „Partizan“ strategas Željko Obradovičius apžvelgė abiejų komandų pasirodymą ir teigiamai atsiliepė apie palaikymo Ukrainai skanduotes.

„Tikėjomės sunkių rungtynių, žinau, kaip būna Kaune dėl gerbėjų ir Žalgirio“ visą sezoną demonstruojamos kokybės. Po rungtynių pasikalbėjau su treneriu Maksvyčiu ir pagyriau už atliekamą gerą darbą. Dėl rungtynių, manau, iki ilgosios pertraukos žaidėme puikiai. Kalbėjome, kad „Žalgiris“ toliau kausis, bandys sugrįžti į rungtynes, jie taip ir padarė. Jie turi charakterį ir jį parodė.

REKLAMA

Mums buvo svarbu gerinti savo žaidimą ir ketvirtajame kėlinyje jau atrodėme solidžiau, panašiai, kaip pirmoje pusėje, geriau gynėmės ir protingai puolėme. Kiekvieną pramestą kamuolį kompensavome atkovotu kamuoliu. Tai, kad puolime atkovojome daugiau kamuolių, leidžia man didžiuotis žaidėjais. Manau, kad nusipelnėme pergalės ir noriu pasveikinti žaidėjus. Didžiuojuosi ir tuo, kad į visas mūsų rungtynes atvyksta mūsų gerbėjų, palaikymą jautėme ir čia“, – teigė specialistas.

– Kas jums labiausiai patinka „Žalgiryje“ ir K.Maksvyčio nuveiktame darbe?

– Pasveikinau jį, nes tikiu, kad jie žaidžia gerą krepšinį ir rodo charakterį, kuris yra svarbus visoms komandoms. Jie sužaidė daug gerų rungtynių ir niekada nepasidavė, man tai patinka. Linkiu jiems viso ko geriausio. Maksvytis yra naujokas Eurolygoje ir demonstruoja kokybišką darbą, reikalaujantį daug darbo ir analizės žaidžiant prieš jį. Galiu tik dar kartą pasveikinti.

REKLAMA

REKLAMA

– Tribūnose buvo didelis palaikymas Ukrainai, ką galite pakomentuoti apie tai?

– Ką galima kalbėti apie tai, ką kartojame nuo pradžios? Man gaila, kad taip nutiko, norėčiau, kad viskas baigtųsi jau rytoj. Žmonės ten kenčia. Karas yra blogiausias dalykas pasaulyje ir negaliu net įsivaizduoti, kas ten dedasi, kaip žmonėms ten sunku. Reikia tikėtis, kad už tai atsakingi žmonės išspręs šią labai sudėtingą situaciją ir viską sustabdys.

 

 


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga