Palaikykite Lietuvos rinktinę – tapkite virtualiu sirgaliumi (7)

Lapkričio 25 d., 12:10
Palaikykite Lietuvos rinktinę virtualiai (Foto: Žygimantas Vingelis)
Palaikykite Lietuvos rinktinę virtualiai (Foto: Žygimantas Vingelis)
Šaltinis: Krepsinis.net

Koronaviruso situacija palietė daugelį mūsų gyvenimo aspektų – ne išimtis ir sporto renginiai. Pirmą kartą Lietuvoje bus suorganizuotos krepšinio varžybos su virtualiais žiūrovais! Lapkričio 27 ir 29 d. vyksiančios Europos čempionato atrankos turnyro rungtynės, kuriose lietuviai susirems su Danija ir Belgija, vyks be žiūrovų salėje, tačiau sirgaliai rungtynes stebėti ir mūsų rinktinę palaikyti galės virtualiai – prisijungdami į specialiai organizuojamą virtualų sirgalių kambarį.

Taigi, pasikraukite energijos, puoškitės krepšinio aistruolių atributika, fone pasikabinkite Lietuvos vėliavą ir rungtynių transliacijos dieną spauskite ČIA– prisijungsite į virtualią sirgalių zoną „Zoom“ programėlėje. Negailėkite emocijų ir kitokių palaikymo išraiškų, nes jūs būsite matomi milžiniškame LED ekrane! Tai unikali galimybė palaikyti savo krepšininkus.

REKLAMA

„Krepšinyje yra svarbios dvi dedamosios – žaidėjai ir sirgaliai. Sirgalių energija, emocijos, palaikymas – tai kas įkvepia krepšininkus. O krepšininkų taiklūs ar nelabai metimai kaitina kraują sirgaliams. Visa tai sukuria nepakartojamą vaibą, kuris jaučiamas ne tik salėje, bet ir įmanoma jį pajausti stebint rungtynes per TV ekranus. Koronaviruso iššūkiai skatina ieškoti būdų, kaip tą patį dalyką sukurti esant visai kitomis aplinkybėmis. Taigi, pirmą kartą Lietuvoje bus suorganizuotos krepšinio varžybos su virtualiais žiūrovais. Kviečiame krepšinio sirgalius, ne tik stebėti žaidimą TV ekranuose, bet ir palaikyti krepšininkus prisijungiant į virtualų sirgalių kambarį. Krepšininkai matys sirgalių emocijas ir jaus palaikymą didžiuliame LED ekrane“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Sirgalių palaikymo svarbą pabrėžia ir LKF. „Ar atsimenate krepšininkų interviu, kada jie, sužaidę svarbias rungtynes užsienyje, sako, kad tikrai jautė Lietuvoje likusių sirgalių palaikymą? Analogiškos situacijos žaidžiant Lietuvoje pavyks išvengti, nes areną užpildysime virtualiais krepšinio sirgaliais. Į virtualią sirgalių zoną verta jungtis ne tik todėl, kad būtų išlaikytas unikalus Lietuvos krepšinio ryšys tarp žaidėjų ir sirgalių arenoje, bet ir todėl, kad tik prisijungę sirgaliai turės šansą „sudalyvauti“ visose komandų minutės pertraukėlėse. Galų gale, neatmeskime galimybės, kad tarp virtualių aistruolių išvysime ir kitų, visiems puikiai pažįstamų, bet negalėjusių atvykti į „burbulą“ krepšininkų veidus“, – tapti virtualiai sirgaliais kvietė LKF rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas

REKLAMA

Rungtynės vyks atsinaujinusioje Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Čia bus įrengtas įspūdingas arenos valdomos įmonės „On-Stage“ 4X21 m. dydžio ekranas, suteiksiantis unikalią technologinę galimybę komandoms matyti juos palaikančius sirgalius. „Pandemija ir drastiški renginių ribojimai paskatino mus ieškoti technologinių alternatyvų, kurios suteiktų žmonėms naujas galimybes ne vien stebėti renginius, tačiau ir iš tikro juose dalyvauti. Džiaugiamės, kad arenos turimų technologijų pagalba renginių organizatoriams ir sirgaliams galime pasiūlyti lanksčių, išskirtinių sprendimų, leidžiančių nūdienų kontekste palaikyti maksimaliai „gyvą“ ryšį“, – sakė Andrius Žiauberis „Avia Solutions Group“ arenos generalinis direktorius.

Rungtynių pertraukų metu vyks ir „Krepšinio namų“ organizuojami 2020 metų geriausių Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių apdovanojimai, taip pat išskirtiniai interviu su žaidėjais. Taigi, krepšinio sirgalių laukia tikrai įspūdingas renginys.

Stebėkite Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynes tiesiogiai:

Lietuva – Danija – lapkričio 27 d. 19.30 val. per TV3, TV3 Play, tv3.lt ir Krepsinis.net

Lietuva – Belgija – lapkričio 29 d. 19.30 val. per TV3, TV3 Play, tv3.lt ir Krepsinis.net


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti