P.Valinskas: apie nesuvokiamai nutrauktą sutartį, avariją, šansus Eurolygoje ir norą pažaisti pas E.Atamaną antra „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 23 d., 09:00
P.Valinskas pasakojo apie traumą
P.Valinskas pasakojo apie traumą
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Pauliumi Valinsku.

Lietuvis žaidė sėkmingą sezoną Belgrado FMP klube, kol jo nepristabdė trauma. Tiesa, komanda tuo greitai pasinaudojo ir iškart nutraukė sutartį, ko P.Valinskas kažkiek nesuprato.

„Esu laisvas agentas, manau, turėjau solidų sezoną. Žiūrėsime, iš ko sulauksiu skambučių. To kontrakto nutraukimo išvis nesupratau. Gal tai gavosi oficialiai, nes jie man leido gydytis Lietuvoje. Turėjau sutartį metams su galimybe ją pratęsti dar vieneriems, tad po sezono išsiskirti galėjome abiejų pusių iniciatyva“, – aiškino gynėjas.

REKLAMA

Pats jis kitą sezoną labiausiai norėtų žaisti komandoje, kuri rungtyniautų tarptautiniame turnyre.

„Eurolyga dar nėra realu. Esu realistas, žinau, kad ne tai, jog netempiu šio lygio, bet turi žaisti europiniame turnyre, kad tą šansą gautumei. Jei esi Lietuvoje ir geriau žaidi, tada gal daugiau šansų, kad tave pakvies šios šalies komanda, bet visi matome, kokį lygį pasiekė „Žalgiris“. Tai – topinė organizacija, atkrintamųjų komanda, nėra taip lengva čia patekti, nors ir esi lietuvis“, – sakė jis.

P.Valinskas atskleidė, kokie yra jo kriterijai būsimam klubui. Lietuviui patinka charizmatiški strategai ir vieną dieną jam būtų įdomu padirbėti su Eurolygos ryškiausius strategu Erginu Atamanu.

„Visi diskutuoja, koks jis treneris, kad jis netreniruoja, vaizdo medžiagų nežiūri, leidžia žaidėjams viską. Bet nori ar nenori, jį įdomu stebėti. Kai tuos kumštukus rodo, tai yra šou. Aš norėčiau pas jį pažaisti ir pažiūrėti, koks jis yra. Jei jis stovi už tave prieš teisėjus, spaudos konferencijose, tu nori už tokį trenerį kovoti“, – šypsojosi P.Valinskas.

Go3 „MISsMATCH“ podkasto klausytojams / žiūrovams suteikia galimybę prenumeruoti Go3 TV+Sportas paketą mėnesiui tik už 1 Eur. Standartinė TV+ Sportas paketo kaina - 11.99 Eur/mėn. Kaina su specialiu kodu – 1 Eur mėnesiui.

REKLAMA

Kuponas gali būti panaudotas užsakymo procese arba specialiame kupono aktyvavimo puslapyje https://go3.lt/subscriber/voucher/

Įveskite: miss1 arba MISS1ir spauskite „Tęsti". Kuponas galioja iki gegužės 31d. *nuolaidos kodas galioja tik naujiems Go3 klientams.

Tiesioginė nuoroda: https://go3.lt/subscriber/voucher?code=miss1

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 ateities mintys

02:30 kaip Paulius patyrė traumą

06:00 reabilitacijos procesas

10:40 geriausias sezonas karjeroje

14:00 pasikeitimai, ateinantys su patirtimi

17:30 kriterijai būsimai ekipai

21:00 avarija Prancūzijoje

23:00 žavinčios trenerių savybės

28:20 Ergino Atamano asmenybė

31:00 Vasilije Micičiaus verkimai

33:00 kaip gauti šansą Eurolygoje?

Pirma dalis:

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ lietuvių kainos, kandidatai pakeisti Sireiką, Kurtinaičio galimas karjeros posūkis, „Lietkabelį“ dominantis aukštaūgis ir „M Basket“ darbai


Gairės: fmp, valinskas, missmatch
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti