P.Valinskas: apie nepajaustą Belgrado atmosferą, 7 valandas salėje, serbų požiūrį į karą ir N.Čanaką Eurolygoje (1) pirma „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 19 d., 10:00
P.Valinskas sėkmingai žaidė Belgrade
P.Valinskas sėkmingai žaidė Belgrade
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida su Pauliumi Valinsku.

Pirmojoje dalyje jis pasakojo apie žaidimą Belgrade, tačiau taip ir nepajaustą tikrą karštą balkanišką atmosferą. P.Valinskas iki kelio problemų sėkmingai žaidė FMP klube, bet jau kurį laiką yra grįžęs į Lietuvą. 

„Kai žaidėme su „Crvena Zvezda“, buvo pilna salė – apie 3 tūkstančiai, o su „Partizan“ buvo tuščia salė, nes klubas nepalaiko gerų santykių su šia organizacija. Lankėsi tik svečiai su vardiniais kvietimais. To priežastis – saugumas, nes „Partizan“ sirgalių kiekis – nežmoniškas ir jie visais įmanomais būdais stengiasi įsitraukti į rungtynes“, – vieną iš to priežasčių išskyrė jis. 

REKLAMA

Gynėjas galėjo palyginti, kaip skirias Lietuvos ir Serbijos krepšinio mokyklos ir jų principai. 

„Ten yra drožykla, nuo 13–14 metų vaikai sportuoja kosminiais kiekiais – po du kartus per dieną. Kai aš buvau tokio amžiaus, sportavau 4 kartus per savaitę. Po to ateina 18 metų ir visiems skauda kelius bei nugaras. Gaunasi, kieno kūnas atlaikė iki tokio amžiaus, tas gali pasiekti aukštesnį lygį“, – serbiškus principus pasakojo jis. 

Nepaisant to, ir pati FMP komanda dirbdavo daug. 

„Vis tiek sportuodavome daug – iki Naujų metų salėje praleisdavau po 6–7 val. per dieną su pasiruošimais. Rugpjūtį maniau, kad atvažiavau labai gerai pasiruošęs, bet po krūvio galvojau, kaip galima pasiruošti dar geriau“, – juokėsi jis. 

Įdomybių per serbiškas rungtynes jis neišvydo, bet prisiminė šį tą įdomaus iš etapo Belgijoje. 

„Būdavo kaukių šou, kai visi 5 tūkstančiai sirgalių su skirtingais kostiumais – vienas klounas, kitas policininkas, trečia stiuardesė. Visi dainuoja, šoka, alutį geria, visi laimingi, net jei pralaimi“, – pasakojo jis.

Daugiau – netrukus antrojoje dalyje. 

Go3 „MISsMATCH“ podkasto klausytojams / žiūrovams suteikia galimybę prenumeruoti Go3 TV+Sportas paketą mėnesiui tik už 1 Eur. Standartinė TV+ Sportas paketo kaina - 11.99 Eur/mėn. Kaina su specialiu kodu – 1 Eur mėnesiui.

REKLAMA

Kuponas gali būti panaudotas užsakymo procese arba specialiame kupono aktyvavimo puslapyje https://go3.lt/subscriber/voucher/

Įveskite: miss1 arba MISS1ir spauskite „Tęsti". Kuponas galioja iki gegužės 31d. *nuolaidos kodas galioja tik naujiems Go3 klientams.

Tiesioginė nuoroda: https://go3.lt/subscriber/voucher?code=miss1

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 finalo ketverto planai

03:10 serbų pasiskirstymas į „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“ stovyklas

09:00 nepajausta serbiška atmosfera

11:00 finalo ketverto prisiminimai

15:00 Serbijos ir Lietuvos sistemų skirtumai

23:20 FMP komandos savininkai ir jų elgesys

28:00 belgiški pertraukėlių šou

31:00 (ne)logiški karjeros ėjimai

34:10 serbų dėmesys LKL krepšiniui

36:00 Nenado Čanako figūra Serbijoje

41:00 serbų pasisakymai apie karą Ukrainoje

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ lietuvių kainos, kandidatai pakeisti Sireiką, Kurtinaičio galimas karjeros posūkis, „Lietkabelį“ dominantis aukštaūgis ir „M Basket“ darbai


Gairės: fmp, valinskas, missmatch
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja