P.Sorokas sezoną Europoje baigė kukliu pasirodymu (1)

Kovo 10 d., 23:28
P.Sorokas baigė tarptautinį pasirodymą (FIBA Europe nuotr.)

Nesėkmingai sezoną FIBA Čempionų lygoje užbaigė Sasario „Dinamo“ ekipa, išvykoje 80:95 (32:21, 11:24, 18:29, 19:21) nusileidusi San Pablo „Burgos“ klubui.

Ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių „Dinamo“ pralaimėjo 0:2. Kitame etap „Burgos“ laukia Jeruzalės „Hapoel“ arba Atėnų „Peristeri“.

„Dinamo“ rungtynes pradėjo daug sėkmingiau – 24:9. Vis dėlto pranašumas išsilaikė tik iki antrojo kėlinio vidurio, o vėliau į priekį pabėgę varžovai atgal nebesidairė ir nukeliavo į pergalę bei kitą etapą.

Sasario klubo lietuvis Paulius Sorokas per 9 minutes surinko tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų metimų), atkovojo kamuolį nei naudingumo balų nesurinko.

Jo komandai 24 taškus surinko Marco Spissu (5/7 tritaškių), po 11 – Dwayne‘as Evansas ir Dwightas Coleby, 10 – Miro Bilanas.

Nugalėtojams 22 taškus surinko Earlas Clarkas, po 17 – Ferranas Bassasas (3/4 tritaškių) ir Jasielis Rivero (15 atk. kam., 6/7 dvitaškių), 15 – Vitoras Benite, 10 – Thaddusas McFaddenas (2/9 tritaškių).

Patekimą į kitą etapą „Burgos“ šventė kiek ironiškai. Varžovų prašymu rungtynės vyko be gerbėjų, todėl komandos žaidėjai dėkojo vieninteliems rungtynes stebėjusiems klubo prezidentui Felixui Sancho bei traumuotam Goranui Huskičiui.