P.Sorokas dramatiškai laimėtame mače buvo kuklus

Gruodžio 19 d., 00:10
Trumpai žaidęs P.Sorokas spėjo pasižymėti (FIBA Europe nuotr.)

Pergalę įtemptose FIBA Čempionų lygos rungtynėse pasiekė Sasario „Dinamo“ (7/2) ekipa, A grupės mače namie 92:89 (26:23, 21:15, 17:28, 28:23) palaužusi Ankaros „Turk Telekom“ (6/3) klubą.

Likus žaisti 22 sekundes svečiai atsiliko 89:91 ir turėjo kamuolį savo rankose. Minutės pertraukėlės metu ruožtą ataką netaikliu tritaškiu užbaigė Kyle‘as Wiltjeras, o Ankaros klubas dar spėjo prie baudų metimų linijos pasiųsti DyShawną Pierre‘ą.

Šis pataikė pirmąjį ir prametė antrąjį baudos metimą, tačiau K.Wiltjeras itin tolimu tritaškiu pratęsimo jau neatnešė.

Kuklų indėlį į pergalę įnešė Paulius Sorokas, per 4 minutes pelnęs 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojęs kamuolį ir surinkęs 2 naudingumo balus.

Sasario klubui pergalę nukalė 20 taškų surinkęs Michele Vitali (4/5 tritaškių), 16 pridėjo Curtisas Jerrellsas, 15 – Stefano Gentile (4/5 tritaškių), 10 – D.Pierre‘as (1/6 tritaškių).

Turkijos ekipos neišgelbėjo ir fantastiškas legionierių tandemas – T.J.Campbellas ir K.Wiltjeras (8/10 dvitaškių, 7 atk. kam.) pelnė atitinkamai 26 ir 25 taškus. 12 pridėjo R.J.Hunteris, 10 – Nickas Johnsonas.

Pirmąjį komandų susitikimą „Turk Telekom“ buvo laimėję 64:56, todėl išsaugojo bent jau tarpusavio pranašumą, kuris gali praversti sezono pabaigoje.