0

P.George‘o lemiamas tritaškis pražudė „Warriors“ (5)

Gruodžio 3 d., 09:09
P.George'as pelnė 25 taškus (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Los Andželo „Clippers“ (9/10) komanda, kuri namie 113:112 (22:33, 26:34, 37:25, 28:20) palaužė San Fransisko „Golden State Warriors“ (9/11).

„Warriors“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet gale išbarstė visą turėtą persvarą. Dar likus 9 minutėms „Warriors“ turėjo dviženklį pranašumą (98:88), bet Paulas George‘as pataikė su pražanga, vėliau – dar vieną dvitaškį. Danielis Theisas skirtumą rėžė iki 3 taškų – 95:98.

Kawhi‘us Leonardas, likus 35 sek., leido „Clippers“ būti šalia varžovų, o lemiamu tapo Paulo George‘o metimas. Jo tritaškis, likus 9 sek., išplėšė pergalę.

„Mūsų žaidimas gerėja, bet labai lėtai. Smagu, kad pasiekėme tokią pergalę“, – pasidžiaugė K.Leonardas.

„Clippers“: Paulas George‘as 25, Jamesas Hardenas 21 (9 rez. perd.), Kawhi‘us Leonardas 20 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Ivica Zubacas, Danielis Theisas ir Normanas Powellas – po 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (4/9 trit., 11 rez. perd.), Draymonas Greenas (9 atk. kam.) ir Mosesas Moody – po 21, Klay‘us Thompsonas 17 (4/11 trit.).

Gairės: warriors, clippers