0

O.Matulionis su klubu iškovojo vietą aukščiausioje Ispanijos lygoje (3)

Birželio 10 d., 14:45
O.Matulionis su ekipa iškovojo vietą aukščiausioje Ispanijos lygoje

Ispanijos antros lygos sezono kulminacijoje Osvaldo Matulionio atstovaujama Leidos „ICG Forca“ ekipa 85:70 nugalėjo Madrido „Estudiantes“ krepšininkus.

Leidos klubas pagriebė bilietą į aukščiausią Ispanijos lygą, laimėjusi atkrintamąsias kovas. Tiesioginį kelialapį pelnė reguliarųjį sezoną laimėjusi La Korunjos „Leyma“ ekipa su Goranu Huskičiumi priešakyje.

Finale O.Matulionis per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), atkovojo 5, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė ir suklydo po 2 sykius bei surinko 9 naudingumo balus.

Šiame sezone puolėjo iš Lietuvos statistika siekė 6,4 taško, 2,8 atkovoto kamuolio, 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir 5,3 naudingumo balo per 23 minutes.

Nugalėtojams Kuras Kuathas ir Džordže Simeunovičius įmetė po 16 taškų. Pralaimėjusiems Johnny Dee surinko 25 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: matulionis