Nuo Lietuvos 3x3 rinktinės „atkabintas“ aukščiausią reitingą turintis žaidėjas (2)

Birželio 19 d., 19:38
A.Pukelis liko už rinktinės borto (FIBA Europe nuotr.)
A.Pukelis liko už rinktinės borto (FIBA Europe nuotr.)

Pasaulio trijulių čempionatas Antverpene (Belgija) startuos jau antradienį (06.21), o prieš jį Lietuvos rinktinės treneris Dainius Novickas apsisprendė dėl finalinių sudėčių.

Vyrų rinktinės garbę pasaulio 3x3 pirmenybėse gins Darius Tarvydas, Marijus Užupis, Gintautas Matulis ir Ignas Vaitkus.

Už darbą D.Novickas padėkojo Ignui Razučiui ir aukščiausią reitingą Lietuvoje turinčiam Aurelijui Pukeliui. Tokiems sprendimams treneris turėjo paaiškinimą.

„Stovykloje buvo labai geras darbas, stengėmės viską išsigryninti ir galiausiai buvo mano sprendimas pasirinkti šį ketvertą, – sakė D.Novickas. – Šis sportas greitėja, pasaulinis elitas praktiškai žaidžia be didelių žmonių. Su Aurelijumi kartais turėdavome bėdų, kai mažiukai jį apibėgdavo, todėl bandome važiuoti su keturiais vienodais, fiziškai stipriais krepšininkais.

REKLAMA

Galėsime visi keistis ginamaisiais, žaisti greitai, o pranašumas bus ir tai, jog visi turi gerą metimą iš distancijos. Su Aurelijumi ir Ignu pakalbėjome, jokių problemų nėra, svarbiausia, kad Lietuvai būtų geriau ir bandysime parvežti medalius.“

Lietuvos 3x3 krepšininkai dar niekada nėra iškovoję medalių pasaulio čempionate, tačiau šį kartą pirmą kartą istorijoje dėl apdovanojimų kovos ir mūsų moterų rinktinė.

Vilniaus „Kibirkšties“ pagrindu sudarytai Lietuvos rinktinei atstovaus Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Gabrielė Šulskė ir Monika Grigalauskytė.

„Su merginomis buvo viskas aiškiau, tas pats ketvertukas dalyvavo tiek „Women's Series“ turnyre, tiek Europos čempionato atrankoje, jos jau yra gerai susižaidusios. Esame labai patenkinti visų darbų, o dabar važiuojame kovoti dėl medalių“, – užtikrintas buvo D.Novickas.

Pasaulio pirmenybės Antverpene vyks birželio 21–26 dienomis. Lietuvos vyrų rinktinės varžovai pasaulio čempionato B grupėje bus Vokietija, Mongolija, Taivanas ir Čilė.

Mūsų šalies moterų rinktinė pateko į A grupę, kur laukia Vokietijos, Rumunijos, Japonijos ir Kinijos iššūkiai.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL