07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
0
Graikija
0
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
0
Australija
0
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
0
Prancūzija
0
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
0
Vokietija
0
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
Serbija
0
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
0
Pietų Sudanas
0
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
0
Brazilija
0
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
0
Graikija
0
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
0
Ispanija
0
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
0
Vokietija
0
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
JAV
0
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
0
Pietų Sudanas
0

Nuo 0 iki 100: įspūdingai žaidžiantis K.Hayesas pakomentavo atgimimo priežastis ir ateitį „Žalgiryje“ (20) interviu

Kovo 21 d., 23:07
K.Hayesas sužaidė atgimimo savaitę (BNS nuotr.)
K.Hayesas sužaidė atgimimo savaitę (BNS nuotr.)
Gustavas Klikna

Kauno „Žalgiris“ laimėjo abu Eurolygos dvigubos savaitės mačus – labai geras ženklas, tačiau ne ką mažiau svarbus ir Kevarriuso Hayeso atgimimas. Didžiąją sezono dalį Lauryno Biručio šešėlyje tūnojęs, dvejojęs ir sunkiai save radęs „Žalgirio“ centras šią savaitę driokstelėjo taip, kad vėl įpūtė tikėjimo, ko gero, ne tik „Žalgirio“ sirgaliams, bet ir žmonėms klubo viduje.

K.Hayesas antradienį prieš Bolonijos „Virtus“ pagerino karjeros naudingumo balų rekordą (26), o ketvirtadienį prieš Vitorijos „Baskonia“ – rezultatyvumo (17 taškų). Po mačo amerikietis atskleidė sėkmingo žaidimo priežastis.

„Svarbiausia surasti pastovumą. Nors buvau duobelėje, privalėjau žaisti su tokia pat energija. Treneris akcentavo, kad įneščiau energijos. Pastaruoju metu gerai darbuojuosi tiek puolime, tiek gynyboje. Viskas sueina į vieną, susilipdo ir gaunasi. Jeigu išlaikysiu pastovumą treniruotėse, viskas persiduos į rungtynes“ – komentavo krepšininkas.

REKLAMA

Žalgiriečiai ketvirtadienį dominavo prieš baskus ir nepaliko Vitorijos ekipai jokių šansų. Kas leido iškovoti tokią galingą pergalę?

„Įspūdingas dėmesys detalėms, – sakė K.Hayesas. – Dvigubos savaitės metu labai sunku išlaikyti energiją, bet mes padarėme labai gerą darbą. Mes sumažinome jų tritaškius metimus, vertėme juos veržtis. Labai gerai dirbome gynyboje. Aktyvios rankos, daug paliestų kamuolių, perimti kamuoliai ir svarbiausia, kad visas darbas gynyboje konvertavosi į puolimą. Visur padarėme gerą darbą.

Svarbiausia, kad nesulūžome, išlikome kartu. Jie surengė spurtą trečiajame kėlinyje, bet čia yra krepšinis, pasitaiko klaidų. Svarbiausia, kad išlaikėme susikaupimą. Kai tik pradėjome vėl rinkti taškus, susigrąžinome iniciatyvą ir laimėjome.“

Hayesas Hayesas

– „Žalgiris“ daug keitėsi gynyboje, todėl buvote nepakeičiamas šiame mače. Koks jausmas šiandien buvo plušėti gynyboje?

REKLAMA

– Jaučiausi gerai. Kai atsakomybė ant mano pečių, noriu gerai pasirodyti. Kai darai darbą, kuri turi padaryti, geras jausmas. Darau viską, ką moku ir ką galiu, kad padėčiau komandai. Aš padariau savo dalį ir tai pasimatė.

– Antradienį sužaidėte savo naudingiausias rungtynes Eurolygoje, šiandien – rezultatyviausias. Kuo skiriasi ši savaitė nuo praėjusių?

– Rezultatas. Visada žaidžiu kietai ir stengiuosi, tačiau kartais žaidimas tiesiog ateina pas tave. Radau save laisvuose plotuose, pataikiau vidutinius metimus, puskablius. Buvau pasiruošęs ir manau, kad atlikau gerą darbą.

– Kas labiausiai pasikeitė po tos trijų pralaimėjimų serijos?

– Supratome, kur esame. Dabar viskas ateina natūraliai, nebeforsuojame. Treneris mūsų klausė, ką mes norime pasiekti ir ką norime daryti. Mes be jokios abejonės norime laimėti. Reikia susikoncentruoti ties tuo, ko mes norime, o mes norime laimėti. Visi sekė rungtynių planą ir rezultatas atsispindi tame.

Žalgiris Žalgiris

REKLAMA

– Bandote patekti į įkrintamąsias. Ar žiūrite į lentelę?

– Geriausia eiti iš rungtynių į rungtynes. Nėra jokio tikslo žiūrėti į priekį. Jeigu žiūrėsime taip ir toliau bei žaisime taip, kaip šiandien, tai mus nuves į geriausią įmanomą poziciją.

– Šiandien įmetėte kelis vidutinius metimus, kas jums nėra labai būdinga. Ar plečiate arsenalą, kaip Laurynas Birutis su floateriais?

– Taip (šypsosi). Reaguoju į gynybą, prisitaikau prie jos ir šiandien susimečiau. Treneris visuomet sako: „Nesikratyk atsakomybės.“ Aš jaučiau, kad galiu susimesti tuos metimus. Stengiausi perdėtai neperduoti kamuolio ir išmesti metimus.

– Abu su Keenanu Evansu įmetėte sunkius metimus atšokus. Kuris tai padarė geriau?

– Man labiau patinka mano (juokiasi).

– Sakėte, kad norite likti „Žalgiryje dar sezonui. Ar tokios atkarpos suteikia dar daugiau motyvacijos?

– Taip. Jei jie nori mane pasilikti, aš neprieštarausiu.

Hayesas Hayesas

REKLAMA

– Savaitės žaidėjas?

– Manau, kad taip. Labai geros rungtynės abu vakarus.

– Kiek sunkus pačiam buvo periodas, kai žaidėte nedaug ir pasirodymai nebuvo patys geriausi? Kaip visą tai praėjote?

– Svarbiausia surasti pastovumą. Nors buvau duobelėje, privalėjau žaisti su tokia pat energija. Treneris akcentavo, kad įneščiau energijos. Pastaruoju metu gerai darbuojuosi tiek puolime, tiek gynyboje. Viskas sueina į vieną, susilipdo ir gaunasi. Jeigu išlaikysiu pastovumą treniruotėse, viskas persiduos į rungtynes.

– Ar JAV vėliava tribūnose suteikė jums papildomos energijos?

– Taip. Mano šeima taip pat buvo čia, labai gera juos čia turėti, ypač kai esu toli nuo namų.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų


20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja