0

Nesustabdomi „Mažeikiai“ nepaliko vilčių ir „Ežerūno-Kario“ krepšininkams

Spalio 30 d., 19:39
A.Gydra surinko 24 taškus (Fotodiena.lt)

Toliau nesulaikomai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniauja „Mažeikių“ (9/0) ekipa. Šį kartą ji namuose net 90:48 (17:20, 26:10, 25:9, 22:9) sutriuškino Molėtų „Ežerūno-Kario“ (2/7) krepšininkus.

Molėtų krepšininkai intrigą bandė kurti tik pirmajame kėlinyje, tačiau šeimininkai antrajame ketvirtyje surengė galingą spurtą 23:6 ir tapo nebepavejami (42:26).

„Mažeikiai“ šiame mače puikiai atakavo iš trijų taškų zonos, pataikydami net 11 metimų iš 17 (64 proc.). Kovą po krepšiais šeimininkai laimėjo 37:26. O pagal rezultatyvius perdavimus pirmavo net 19:8.

Verta paminėti, kad pirmoji šių komandų akistata spalio pradžioje baigėsi dramatiška „Mažeikių“ pergale 74:71.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 24, Šarūnas Vingelis 12, Vytautas Pikalavičius (12 atk. kam.) ir Darius Pakamanis po 11.

„Ežerūnas-Karys“: Andrius Juknevičius ir Mantas Šerkšnas po 9, Paulius Leščinskas 8.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų