„Neptūnas“ atleido direktorių, kurį pakeis V.Bulotas (9)

Gruodžio 14 d., 18:20
V.Bulotas vadovaus Klaipėdos klubui (Fotodiena.lt)
V.Bulotas vadovaus Klaipėdos klubui (Fotodiena.lt)
Edgaras Pulkovskis

Klaipėdos „Neptūno“ klube permainos nesibaigė – iš savo pareigų atleidžiamas direktorius Artūras Žalys.

Krepsinis.net žiniomis, jį turėtų pakeisti ilgus metus krepšinio agentu dirbantis Virginijus Bulotas. Pasak šaltinio, pasikeitimų vadovybėje turėtų įvykti ir daugiau.

V.Bulotas „Neptūno“ vadovu pretendavo tapti jau praėjusią vasarą, bet tuomet savo postą išsaugojo Algimantas Ercius, kurį įsibėgėjus sezonui ir pakeitė dabar jau atleistas A.Žalys.

Prieš kelias dienas buvo paskelbta, kad „Neptūno“ valdyba perleido kontrolinį akcijų paketą verslininkams. Nors atrodė, kad blogiausi laikai „Neptūne“ jau praeityje, tačiau, Krepsinis.net žiniomis, įtakos sferos klube dar nepadalintos ir kol tai neįvyks, niekas neatvers piniginės skolų grąžinimui arba naujų žaidėjų įsigijimui, kurių būtinai reikia po Arno Butkevičiaus ir Mindaugo Girdžiūno išvykimo.

REKLAMA

V.Bulotas yra Tado Buloto tėvas, kuris vadovauja „BBaltics“ agentūrai. Šiuo metu „Neptūne“ nėra nė vieno šios agentūros kliento, nors dar praėjusiame sezone buvo Martynas Mažeika, Larry Drew, Jimmy Baronas, Vytautas Šarakauskas, Tadas Klimavičius, Arvydas Šikšnius.

V.Bulotas ilgus metus dirbo „Interperformances“ agentūroje. Iš agentūros pasitraukė būrys Lietuvos krepšininkų, o vėliau darbą paliko ir dabar jau naujasis „Neptūno“ direktorius. Luciano Capicchioni iš 4 žaidėjų teismuose prisiteisė ne vieną milijoną už nutrauktus kontraktus.

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis konstatavo, kad šiandien žaidėjams, trenerių štabui ir administracijos nariams buvo išmokėti atlyginimai ir artimiausiu metu žadama padengti likusią įsiskolinimo dalį bei tikimasi stabilizuoti klubo situaciją.


Gairės: neptūnas, bulotas, žalys
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti