0
08-03, 22:00
0
0

Neįtikėtinas rungtynes sužaidęs B.Brownas atvedė „Montepaschi“ į pergalę Stambule (28)

Sausio 4 d., 22:04
brown bobby prokom 10

Fantastiškas rungtynes sužaidęs Bobby Brownas surinko 50 naudingumo balu, o Sienos „Montepaschi“ (2/0) ekipa „Top 16“ etapo rungtynėse svečiuose 98:92 (26:26, 19:25, 24:22, 29:19) įveikė be pergalių liekančią Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (0/2) komandą.

39 minutes aikštelėje praleidęs gynėjas pelnė net 41 (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 4/6, baudos 13/13) tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų, suklydo ir prasižengė po 2 kartus bei surinko net 50 naudingumo balų.

Šis rezultatas – rezultatyvumo rekordo Eurolygoje per vienerias rungtynes pakartojimas.

19 taškų prie pergalės pridėjo Viktoras Sanikidzė (8 atk. kam.), 9 – Danielis Hackettas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius (31 tšk.), Bo McCalebbas (17 tšk.), Emiras Preldžičius (15 tšk.) bei Romainas Sato (11 tšk.).