0

NBA – trumpas, bet solidus V.Micičiaus pasirodymas (16)

Sausio 19 d., 08:49
V.Micičius buvo naudingas (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Oklahomos „Thunder“ (28/13) klubas, kuris išvykoje 134:129 (39:27, 37:40, 22:28, 36:34) įveikė Jutos „Jazz“ (22/21) krepšininkus.

Vasilije Micičius nugalėtojams per 9 minutes surinko 6 taškus (2/2 dvit., 2/2 baud.), rezultatyvų perdavimą, klaidą ir pražangą.

Į pergalę „Thunder“ vedė Shai Gilgeousas-Alexanderis, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 31 taškas (8/14 dvit., 0/1 trit., 15/17 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Trečiojo kėlinio pabaigoje virė lygi kova ir vos tašku pirmavo svečiai (96:95), tačiau tuomet Oklahomos ekipa spurtavo 28:19 ir likus 4 minutėms iki mačo pabaigos susikrovė dviženklį pranašumą (124:114).

Visgi šeimininkai rankų nenuleido: atsakė atkarpa 10:4 ir po Collino Sextono taškų likus mažiau nei 2 minutėms priartėjo iki 124:128, tačiau į tai svečiai atsakė dviem tritaškiais (133:126), „Jazz“ dar bandė gelbėtis tolimu metimu (129:133), bet vėliau metimai skriejo pro šalį ir Jutoje triumfavo „Thunder“.

Pralaimėjusiems C.Sextonas surinko 31 tašką (6/12 dvit., 4/7 trit., 7/10 baud.), atkovotą kamuolį ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: Collinas Sextonas 31 (4/7 trit., 7 rez. perd.), Lauri Markkanenas 26 (7/13 met., 10 atk. kam.), Johnas Collinsas 21 (6/6 dvit.), Jordanas Clarksonas 18, Simone Fontecchio 12 (5 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 31 (8/14 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Williamsas 27 (8 rez. perd.) ,Joshas Giddey 20 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Casonas Wallace'as 16, Chetas Holmgrenas (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Gairės: nba, thunder