NBA rezultatyvumo rungtynėse Š.Vasiliauskas blizgėjo, o D.Dulkys buvo blankus (2)

Spalio 22 d., 19:03
Š.Vasiliauskas atliko dvigubą dublį (FIBA Europe nuotr.)

Turkijos pirmenybėse įspūdingą pasirodymą puolime surengė Šarūno Vasiliausko vedama Trabzono „Trabzonspor“ (1/2) namuose 111:93 (26:24, 29:22, 33:22, 23:25) palaužė Deivido Dulkio atstovaujamą Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ (1/2) komandą.

Š.Vasiliauskas per 32 minutes įmetė 21 tašką (3/5 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko net 10 rezultatyvių perdavimų bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiųjų pusėje D.Dulkys per 22 minutes pasižymėjo tik 5 taškais (1/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Trabzono komandoje rezultatyviau už Š.Vasiliauską sužaidė tik 30 taškų surinkęs Brady Heslipas. Pralaimėjusiems 23 taškus pelnė Stefanas Birčevičius.