NBA nusitaikė į konkrečią sugrįžimo datą (8)

Gegužės 29 d., 22:26
A.Silveris įnešė šiek tiek aiškumo (Scanpix nuotr.)
A.Silveris įnešė šiek tiek aiškumo (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir toliau aktyviai rengia sugrįžimo planus. Pokalbyje tarp lygos komisaro Adamo Silverio ir klubų atstovų pagaliu buvo įnešta šiek tiek konkretumo.

A.Silveris pranešė, kad šiuo metu lygos sezoną pratęsti planuojama liepos 31-ąją, o klubų atstovai išreiškė norą kovas užbaigti iki spalio pirmosios. Tai reiškia, kad sezonas po keturių mėnesių pertraukos sugrįžtų dvigubai trumpesniam užbaigimui.

Taip pat buvo dar kartą išreikštas susirūpinimas žaidėjų sveikatos apsaugos užtikrinimu. Dėl to rungtynių skaičius veikiausiai bus mažinamas, o ir sukviestos turėtų būti ne visos 30 komandų.

Lyga sudėliojo keturis skirtingus scenarijus, priklausomai nuo to, kiek komandų būtų nuspręsti sugrąžinti. Sukvietus 16 klubų kovos iškart startuotų nuo atkrintamųjų, 20 arba 22 klubai varžytųsi papildomame turnyre, o 30 komandų užbaigtų 72 mačų reguliarųjį sezoną (sezono nutraukimo metu klubai buvo sužaidę 63–67 susitikimus).

NBA tvarkaraštis jau išsiderino ne tik šiam, bet ir kitam sezonui, todėl sezoną planuojama pratęsti bet kuriuo atveju. Tai reiškia ir nukeltą naujokų biržą bei neįprastu metu atsidarysiančią perėjimų rinką, neleisiančią žaidėjams migruoti tarp NBA ir Europos.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti