0

NBA aplankė V.Wembanyamą – Paryžiuje vykusiame mače pergalę iškovojo „Bulls“

Sausio 20 d., 08:40
Z.LaVine'as žaidė rezultatyviausiai (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynės atkeliavo į Europą ir vyko Paryžiuje.

Jose Artūro Karnišovo Čikagos „Bulls“ (21/24) klubas 126:108 (31:24, 34:32, 28:23, 33:29) nugalėjo Detroito „Pistons“ (12/36) krepšininkus.

Rungtynes stebėjo ir prognozuojamas kitų metų NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas Victoras Wembanyama.

Čikagos ekipą į pergalę vedė Zachas LaVine’as, kuris po rungtynių teigė turintis ir prancūziškų šaknų. Jo prosenelis, anot krepšininko, buvo prancūzas.

Z.Lavine’as per 35 minutes pelnė 30 taškų (8/14 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles.

Prancūzijos sostinėje susirinko visas būrys sporto pasaulio žvaigždžių, taip pat atvyko ir NBA komisaras Adamas Silveris.

„Nesinori to lyginti su „Visų žvaigždžių“ rungtynėmis, tačiau tai bene artimiausia Europos žvaigždžių mačui“, – teigė A.Silveris.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 30 (10/20 metimai), DeMaras DeRozanas 26 (9 atk. kam.), Nikola Vučevičius 16 (15 atk. kam.), Ayo Dosunmu 13, Derrickas Joneas 12.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 25 (3/9 trit.), Hamidou Diallo 17, Saddiqas Bey’us (9 atk. kam.) ir Jadenas Ivey po 16, Jalenas Durenas 11 (12 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų