0

Naudingiausiu Eurolygos turo žaidėju tapo B.Baronas, penketuke – R.Giedraitis

Gruodžio 31 d., 14:20
R.Giedraitis pateko tarp naudingiausių žaidėjų

Eurolygos aštuonioliktojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą į pergalę Belgrade vedęs Billy Baronas.

Pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse su „Crvena Zvezda“ amerikietis per 29 minutes pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 5/9 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles bei surinko 30 naudingumo balų.

Antras liko Tel Avivo „Maccabi“ gynėjas Scottie Wilbekinas, kuris nors ir surinko 31 naudingumo balą, tačiau jo ekipa pralaimėjo prieš Monako „AS Monaco“ krepšininkus.

Trečioje vietoje Kazanės „Unics“ puolėjas Johnas Brownas, kuris prie pergalės prieš Stambulo „Anadolu Efes“ prisidėjo surinkdamas 28 naudingumo balus.

Vitorijos „Baskonia“ lietuvis Rokas Giedraitis, kuris pergalingose rungtynėse su Barselonos „Barcelona“ pelnė 20 taškų ir surinko 25 naudingumo balus, dalijasi 4–5 vietas.

Tiek pat naudingumo balų surinko ir jo bendraklubis Stevenas Enochas, kuris dar užfiksavo ir dvigubą dublį – 13 taškų ir 10 naudingumo balų.