0

Naudingai žaidusio M.Grigonio „Panathinaikos“ po pratęsimo krito Belgrado pragare (11)

Lapkričio 30 d., 23:59
Z.LeDay'us buvo naudingas

Dramatišką nesėkmę Eurolygoje patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (6/5) ekipa, kuri išvykoje 87:92 (21:20, 17:19, 18:15, 22:24, 9:14) po pratęsimo nusileido Belgrado „Partizan“ (5/6) krepšininkams.

Nuo dvikovos starto situaciją kontroliavo „Panathinaikos“ komanda, kuri 16-ąją minutę pirmavo 36:28. „Partizan“ komanda kėlinį pabaigė spurtu 11:2 ir į pertrauką išėjo jau būdama priekyje – 39:38.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai bandė perimti iniciatyvą – 48:42. Vis dėlto PAO greitai atstatė pusiausvyrą (50:50) ir prieš lemiamą atkarpą nežymiai pirmavo – 56:54. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo 8 taškais be atsako ir skirtumas tapo dviženklis – 64:54.

„Partizan“ kilo į lemiamą šturmą, bet „Panathinaikos“ dar laikėsi priekyje (78:71), kol Kevinas Punteris nepelnė 7 taškų iš eilės – 78:78. Po dar vienos Atėnų ekipos netikslios atakos, „Partizan“ turėjo šansą net laimėti susitikimą, bet K.Punteris suklydo, tad įvykiai persikėlė į pratęsimą.

Apsikeitus rezultatyvioms atakoms, „Partizan“ pelnė 8 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį – 88:80. 5 taškais atsakė „Panathinaikos“ (85:88), tačiau Zachas LeDay‘us įkrovė kamuolį iš viršaus (90:85) ir per likusias 15 sekundžių išsaugojo pergalę savo rankose.

M.Grigonis per 39 minutes įmetė 12 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

„Partizan“: Zachas LeDay‘us 23 (5 atk. kam., 24 naud. bal.) P.J.Dozieris 16 (7 atk. kam.), Kevinas Punteris 13, Bruno Caboclo 12 (5 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 19 (7/16 metimai, 5 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 16 (6 atk. kam.), Jerianas Grantas 14 (5 rez. perd.), Konstantinos Mitoglou 13 (7 atk. kam.), Marius Grigonis 12.