84

Naudingai žaidęs D.Tarolis liko be Rumunijos lygos aukso (1)

Gegužės 23 d., 21:30
D.Tarolis žaidė naudingai, bet pralaimėjo

Rumunijoje savąjį sezoną baigė Donatas Tarolis, kurio atstovaujama Oradijos CSM ekipa 89:97 (22:24, 19:20, 30:32, 18:21) nusileido Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ komandai.

Finalo serijoje lietuvio klubas varžovams nusileido 1:4.

Paskutiniajame mače D.Tarolis per 27 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojams Bryce’as Joneas įmetė 22 taškus (3/4 trit.), Jarellas Eddie pridėjo 16 (5/6 trit.), Adamas Makoka – 15.

Pralaimėjusiems Kristopheris Richardas pelnė 25 taškus (9/16 metimai), Catalinas Baciu surinko 10 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Europos lygų TOP10 – savų trenerių saugojimas, legionierių pasirinkimai, minkščiausia lyga, klubų finansinės problemos, didžiausią tvarką įvedusios pirmenybės, kur reikia pasitempti LKL ir kaip ją mato užsieniečiai

Gairės: tarolis, oradija