Naismito Šlovės muziejų papildė dar 13 legendinių pavardžių (7) 3 VIDEO

Rugsėjo 8 d., 08:32
R.Allenas sulaukė milžiniškos garbės
R.Allenas sulaukė milžiniškos garbės
Šaltinis: Krepsinis.net

Naismito Šlovės muziejus pasipildė dar 13 naujų pavardžių. Vienos iš jų yra labiau girdėtos už kitas, bet patekti į tokį sąrašą bet kuriuo atveju yra išskirtinė garbė.

Žymiausiais šiemet į Šlovės muziejų įtrauktais krepšininkais tapo gyvos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legendos Steve‘as Nashas, Ray‘us Allenas, Jasonas Kiddas ir Grantas Hillas.

Be jų, savo pavardes auksinėmis raidėmis į krepšinio istoriją įrašė Charlesas Driesellis, Charlie Scottas, Ora Mae Washington, Rodas Thornas, Rickas Weltsas, Katie Smith, Dino Radja, Maurice‘as Cheeksas ir Tina Thompson.

Visi jie išsakė širdingas ir kartu komiškas kalbas padėkodami už tokią suteiktą garbę. R.Allenas prisipažino sekęs Michaelo Jordano ir Reggie Millerio pėdomis, G.Hillas išreiškė pagarbą kitų legendų atminimui, o S.Nashas pasakojo apie savo meilę žaidimui.

REKLAMA

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kauno Žalgiris