„MISsMATCH“: konkurencija, provokacijos ir tai, kaip P.Valinsko karjera tik lemtingo perkalbėjimo dėka nepakrypo į JAV (5) pirma dalis

Gruodžio 5 d., 09:00
„Lietkabelio“ gynėjai prisiminė senas istorijas
„Lietkabelio“ gynėjai prisiminė senas istorijas
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – dar viena „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart ne vienas, o net du svečiai iš Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos.

Vaidas Kariniauskas ir Paulius Valinskas papasakojo apie pirmąją savo pažintį bei konkurenciją, kurią išvydo rungtyniaudami Kauno „Žalgirio“ dubleriuose.

„Susipažinome dar krepšinio mokykloje, bet Paulius buvo jaunesnis, o ir draugystės tada dar nerūpėjo“, – šypsojosi V.Kariniauskas.

P.Valinskas prisiminė skaudų pralaimėjimą prieš Kristapo Porzingio kariauną, o taip pat atskleidė, jog buvo netoli to, kad mokytis išvyktų į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV).

REKLAMA

„Turėjau apsispręsti, važiuoti į JAV ar atvykti į „Žalgirio“ dublerius. Svarsčiau tikrai ilgai, bet pagrindinis žmogus, mane atkalbėjęs, buvo tėtis. Labai nedaug trūko, kad būčiau išvykęs.

Nežinau, kas būtų, jei būčiau išvažiavęs, bet savo sprendimo dabar tikrai nesigailiu“, – kalbėjo P.Valinskas.

P.Valinsko nė kiek nestebina ir tai, kaip dabar įspūdingai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) atrodo su juo rinktinėje žaidęs Domantas Sabonis.

„Iškart matėsi, kad jis turi išskirtinį krepšinio supratimą, nuostabius duomenis, gerą kūną ir yra atletiškas“, – prisiminė jis.

Turkijos klubo kvietimas V.Kariniauskui, primirštas P.Valinsko talentas, darbo su T.Pačėsu ypatumai, dėjimai ir įsiminę „purvinų kalbų“ meistrai – visa tai pirmojoje „MISsMATCH“ pokalbio su „Lietkabelio“ duetu dalyje.


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti


  • Rungtynės
  • Žaidėjas
  • LT žaidėjas