Buvo galima tikėtis, kad Kevinas Pangosas sulauks nemažai dėmesio po puikaus sezono Kauno „Žalgiryje“ – taip nutiko dar neatėjus vasarai.
Ispanijos žiniasklaida skelbia, jog žalgirietis patraukė Barselonos „Barcelona Lassa“ dėmesį. Katalonai po dar vieno nesėkmingo sezono Eurolygoje nori įsigyti aukšto lygio įžaidėją.
Tai – ne pirmas sykis, kuomet K.Pangosas siejamas su Barselonos klubu: jo dėmesį kanadietis jau buvo patraukęs gruodį, tačiau „Žalgiris“ savo žaidėjo parduoti nesutiko.
Šį sezoną Eurolygoje K.Pangosas per 28 minutes renka po 12,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka po 6 rezultatyvius perdavimus.
Norėdami komentuoti prisijunkite.