Olimpiada
Serbija
0
0

„Maccabi“ naujuosius laikinus namus ir W.Baldwino sugrįžimą pažymėjo pergale (4)

Lapkričio 9 d., 23:16
Tel Avivo ekipa pasiekė dar vieną pergalę

Pergalę Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (4/2) ekipa, kuri Belgrade 93:90 (17:19, 29:25, 25:19, 22:27) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (2/5) krepšininkus.

Šioje dvikovoje buvo keli pirmi kartai: „Maccabi“ pirmą kartą žaidė savo naujuose laikinuose namuose, Aleksandro Nikoličiaus arenoje. Taip pat pirmą kartą ant parketo pasirodė po traumos pasveikęs Wade‘as Baldwinas.

Po lygios pirmosios mačo dalies, kur pirmąjį kėlinį laimėjo „Bayern“ (19:17), bet po dviejų jau priekyje buvo „Maccabi“ (46:44), aikštės šeimininkai iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame ketvirtyje, kai 25-ąją minutę įgijo 8 taškų pranašumą – 57:49. Netrukus komandas skyrė 9 taškai (67:58), o sužaidus trisdešimt minučių svečių deficitas siekė 8 taškus – 63:71.

Ketvirtajame kėlinyje Vokietijos klubas organizavo sugrįžimą į kovą dėl pergalės, kai prabėgus 4 minutėms priartėjo iki 71:75. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms „Bayern“ visiškai kvėpavo varžovams į nugaras (84:85), o tada lyderystės ėmėsi Lorenzo Brownas, pelnęs 4 taškus iš eilės – 89:84. Dar dvi baudas sumetė Wade‘as Baldwinas (91:84) ir per likusias 1,5 minutės svečiai nebeišsigelbėjo.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 19 (5 atk. kam.), Lorenzo Brownas 13 (7 rez. perd.), Wade‘as Baldwinas (6 kld.) ir Jasielis Rivero po 12, Tamiras Blattas 11 (3/4 tritaškiai, 5 rez. perd.).

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 17 (3/8 tritaškiai), Serge‘as Ibaka 16, Leandro Bolmaro 12, Devinas Bookeris 11, Isaacas Bonga 8.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: maccabi, bayern