0

"Maccabi" Italijos čempionus paliko be pergalių (4)

Spalio 19 d., 00:07
hickman_ricky_12

Dramatišką pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Izraelio čempionė Tel Avivo "Maccabi" (2/0) ekipa, kuri B grupės rungtynėse namuose 70:68 (14:20, 17:13, 22:19, 17:16) palaužė be pergalių liekančią Sienos "Montepaschi" (0/2) komandą.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei aikštės šeimininkai dar buvo priversti vytis varžovus (64:68), tačiau Lioras Eliyahu ir Ricky Hickmanas tiksliai realizavo baudų metimus ir rezultatas tapo lygus - 68:68. Po netikslios Italijos čempionų atakos tašką šiame mače padėjo R.Hickmanas, kuris likus žaisti 5 sekundes išplėšė pergalę "Maccabi" ekipai - 70:68.

Buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipos gynėjas Aleksandras Rašičius svečiams per 8 minutes surinko 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą pažeidė taisykles.

"Maccabi": R.Hickmanas 19 (tritaškiai 1/6), M.Thomas 14 (11 atk. kam.), L.Eliyahu 11 (11 atk. kam.), D.Smithas 7 (7 atk. kam.).

"Montepaschi": M.Kempas 16 (tritaškiai 2/7), B.Brownas 11 (tritaškiai 1/5, 6 rez. perd.), K.Kanguras ir D.Mossas - po 9.