M.Purlys: apie Vainauskus, galimybę ilgiau išlaikyti Šarą, G.Žiemelio planą ir seriją, po kurios „Rytas“ galėjo aplenkti „Žalgirį“ (8)

Kovo 2 d., 11:45
M.Purlys pasakojo apie etapą „Ryte“ (Foto: Dmitrijus Radlinskas)
M.Purlys pasakojo apie etapą „Ryte“ (Foto: Dmitrijus Radlinskas)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Martynu Purliu, kurioje Panevėžio „Lietkabelio“ vadovas prisiminė laikus Vilniaus „Ryte“.

Jis prisiminė, kaip „Rytą“ papildė tokie žaidėjai kaip Darius Songaila ir Šarūnas Jasikevičius, o pastarąjį buvo tikimais išlaikyti ilgiau. Tiesa, viską sudrumstė Stambulo „Fenerbahče“ planas.

„Šarūnas sako, kad ilgai priiminėjo sprendimą, bet jis buvo greitas, mažiau šnekėjome su agentu nei juo tiesiai. Tuo metu komandoje buvo Darius Maskoliūnas, labai prisidėjęs prie to, kad ateitų Šaras. Viskas vyko labai greitai, vos ne per naktį.

Buvo diena iki deadline’o, likus valandai iki pabaigos gavome informaciją, kad kontraktas nutraukiamas. Nors jau prieš tai gavome skambutį, kad yra tokia „Fenerbahče“ komanda, kuri nori jį įsigyti“, – sakė jis.

REKLAMA

M.Purlys, paklaustas, ar buvo etapas, kuomet „Rytas“ galėjo šokti į elitą ir aplenkti Kauno „Žalgirį“, minėjo 2013–2014 m. sezoną. Tada sostinės ir Kauno klubai susitiko dar pusfinalyje, kurį „Žalgiris“ laimėjo 2:1.

„Taip buvo, kai „Rytas“ pralaimėjo pusfinalį „Žalgiriui“. Po pirmo mačo pirmavome 1:0, vėliau vykome į Kauną, nepasiėmėme pergalės, gal iš per didelio užtikrintumo. „Žalgiris“ tuo metu nespindėjo, turėjo problemų. Kadangi vienerios rungtynės gali daug nulemti, jos ir nulėmė. „Žalgiris“ tada laimėjo LKL, nors turėjome labai gerą komandą – su Songaila, Cooku ir kitais. Tada „Žalgiris“ užsikabino ir nuėjo į viršų“, – kalbėjo jis.

M.Purlys pasakojo ir apie darbą su Vainauskais bei spaudimą sostinėje. Tačiau trumpai palietė ir temą apie NBA, kur dirba jo geras bičiulis Artūras Karnišovas, pas kurį sykį teko lankytis.

„Jų klube yra teisininkas, gerai žinantis NBA perėjimų taisykles. Teko dalyvauti susitikime ir mačiau, kaip vyksta procesas: tai – aukščiausias pilotažas. Ten skaičiuoji, ką gali pirkti, ką gali parduoti, ar šį žmogų taisyklės parduoti leidžia, ar ne“, – sužavėtas liko M.Purlys.  

REKLAMA

Antroji „MISsMATCH“ dalis:

00:30 – Jono Vainausko sugrįžimas į krepšinį „Lietkabelyje“

04:10 – era darbo su Vainauskų šeima

07:45 – pažintis su Artūru Karnišovu ir NBA virtuvė

11:00 – spaudimas „Ryte“ ir galimybė įsitvirtinti kaip geriausiai LKL komandai

13:22 – idėja pakviesti Virginijų Šeškų į „Rytą“

16:00 – Šarūno Jasikevičiaus ir Dariaus Songailos etapas „Ryte“

20:20 – ambicingos Gedimino Žiemelio idėjos

23:00 – „Ryto“ ieškojimo kelias

25:30 – nekolekcionuojami trofėjai  

Pirma dalis: 

Nauja Bružo ir Pulkovskio laida apie LKL klubus. Spausk ir žiūrėk >>


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys