M.Normantas: apie ilgai lauktą titulą ir kambarioką D.Sabonį (1) VIDEO interviu

Spalio 7 d., 12:53
M.Normantas papasakojo apie ilgai lauktą titulą (LKL nuotr.)
M.Normantas papasakojo apie ilgai lauktą titulą (LKL nuotr.)
Šaltinis: LKL

„Betsafe-LKL“ TV interviu rubrikoje – pokalbis su Vilniaus „Ryto“ krepšininku ir naujuoju kapitonu Margiriu Normantu.

Sostinėje užaugęs krepšininkas visų pirma prisiminė ką tik praėjusią čempionišką vasarą.

„Pirma savaitė buvo labai smagi, su visais draugais susitikau, pašventėme. Visgi po 12 metų, esu vilnietis, pats laukiau to ilgai. Su savo miesto komanda kai laimi, vasara gaunasi čempioniška. Išsigydžiau mini traumeles ir toliau sportavau“, – šviežiais prisiminimais dalinosi M. Normantas.

Tarpsezonis jam buvo ypatingas ir tuo, kad klubą palikus Arnui Butkevičiui kapitono pareigos buvo patikėtos būtent M. Normantui. Lietuvos čempionų gynėjas buvo paprašytas išskirti labiausiai įsiminusius kapitonus.

„Turėjau Jomą, kai dar buvau prie Kurčio. Po sparnu priglaudė, kai buvau jaunas, 19–20 metų. (Chriso) Kramerio mentalitetas geras, bet jis ne lietuvis, toks išskirtinis dalykas, kad „Ryte“ buvo ne lietuvis kapitonas. Butkevičius – darbo etika, pavyzdys kitiems ir tiek“, – apie savo pirmtakus pasakojo vilniečių rūbinės siela.

REKLAMA

M. Normantas priklauso 1996 m. kartai, kuriai atstovavo ir NBA žvaigždė Domantas Sabonis. Jaunimo rinktinių laikais abu krepšininkai turėjo gana glaudų ryšį.

„Tuo metu sutardavome gerai, nes per čempionatą gyvendavome viename kambaryje. Kai buvome kambariokais – taip, kažkiek pabendraudavom tą vasarą, o daugiau ne. Gal pasveikindavome su gimtadieniu po metų–dviejų, bet dabar jau neišlikę ryšio, gal kažkada reikės atkurti, jei būsiu krepšininkas“, – nuotaikingai pokalbį užbaigė pašnekovas.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių


Gairės: normantas
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kauno Žalgiris